МЕНЮ КАТАЛОГ

Процедура "Пілінг Джесснера"


Протокол процедури серединного пілінгу Джесснера

1. Починається процедура пілінгу Джесснера з очищення шкіри від декоративної косметики і забруднень. Підійде Гель Демакіяжний. Потім поверхню шкіри знежирюють спиртовим розчином.

2. Ватними дисками швидкими рухами нанести розчин Джесснера (ватний диск змочують безпосередньо з флакона) на всю шкіру обличчя в наступній послідовності: лоб, віскі, підборіддя, щоки, ніс, повіки. Під час нанесення препарату клієнт відчуває печіння. Через 2-3 хвилини рідка фракція випаровується і на шкірі з'являється білий наліт, утворений кристалами саліцилової кислоти. За однорідності нальоту можна судити про рівномірність нанесення пілінгових складників на всі оброблені зони. Не змивати. Далі, але не менш ніж через 5 хвилин, можна наносити наступний шар. Якщо це потрібно. Кількість шарів визначається індивідуальними особливостями шкіри пацієнта, показаннями, а також бажаною глибиною пенетрації. Все це робить виключно фахівець виходячи зі своєї власної діагностики. Залишити пілінг (тобто не змивати водою) мінімум на 4 години.

3. Щоб знизити неприємні відчуття клієнта можна обдути вентилятором. При необхідності нанесення шарів розчину пілінгу можна повторити, але з інтервалом 3-5 хвилин. 4. Важливо! Тут часто відбувається плутанина, скільки шарів наносити: один шар – це ПОВЕРХНЕВИЙ пілінг, три шари – це серединний пілінг, з усіма наслідками, що випливають. Який варіант вибрати - залежить від конкретної діагностики, конкретного запиту клієнта і поставлених косметологом цілей. Все вищеперелічене – прерогатива фахівця.

5. Підкреслимо: після закінчення процедури розчин зі шкіри не змивають! Після підсихання розчину Джесснера наноситься Крем Заспокійливий дуже товстим шаром, як маска. Весь цей «бутерброд» (Крем здебільшого всотується, так що клієнт «жирним» не буде) змивається зі шкіри через 4-5 годин самостійно, вдома. Після вмивання необхідно нанести знову Крем Заспокійливий та користуватись виключно ним ним до 5-7 днів. Травмовані ділянки шкіри слід також змащувати медичним вазеліном.

6. Відразу після пілінгу шкіра червоніє (при глибокому впливі можлива поява ділянок білого кольору «фрост-ефект»), на наступний день вона набуває коричневатого відтінку (резорцин при зіткненні з повітрям темніє) і її покриває плівка. Віддирати плівку не можна, вона відпадає самостійно на 3-4 день. Після відлущування плівки шкіра виглядає свіжою і підтягнутою. Зникають зморшки і пігментні плями, стають непомітними пори і неглибокі рубці. Остаточний результат можна оцінити через 1-2 тижні. Для отримання стійкого результату доцільно пройти курс з 6-8 сеансів з інтервалом одна процедура в місяць. Конкретні терміни – також виключно прерогатива та відповідальність фахівця.

7. Все вищевикладене наявне при серединному та/чи глибокому пілінгу. Якщо наносити розчин Джесснера в один шар (поверхневий пілінг) - все буде набагато м'якше і без ускладнень. Як і при будь-якому іншому поверхневому пілінгу.

Купити пілінг Джесснера >