МЕНЮ КАТАЛОГ
> Главная > Каталог > Уход за волосами > ДОМ. Шампунь "Кофеиновый", энергетик против выпадения волос

ДОМ. Шампунь "Кофеиновый", энергетик против выпадения волос

Артикул: tr11

Объем: 250 мл


Узнать цену


Кофеїн зміцнює корені волосся та стимулює його ріст. Нейтралізує вільний тестотерон, завдяки чому запобігає облисінню по андрогенному типу.

Одним з найбільш яскравих за останній час відкриттів в трихології можна назвати недавнє дослідження про вплив кофеїну на ріст волосся. Опубліковані німецькими вченими результати свідчать про високу активність кофеїну як стимулятора росту волосся. Вплив кофеїну на ріст волосся проявляється незалежно від схильності до випадання або облисіння. У разі, якщо у пацієнта йде процес втрати волосся, ефект від кофеїну може не просто призупинити його, а перекрити, тобто викликати зміцнення раніше вмираючих волосяних фолікулів. Примітно, що кофеїн впливає на волосся тільки при зовнішньому нанесенні і не проявляє жодної активності при прийомі всередину. Можливо тому людство не прийшло до цього відкриття раніше.
Шампунь з кофеїном проти випадіння волосся зміцнює корені волосся та запобігає облисінню. Складові шампуню стимулюють ріст волосся безпосередньо в його корінні. Активний кофеїн добре засвоюється корінням волосся і вже під час миття в перші 2 хвилини протидіє впливу тестостерону до 72 годин. Відомо, що підвищена кількість вільного тестостерону в організмі людини скорочує життєвий цикл коріння волосся, що часто призводить до передчасного облисіння. Найчастіше така проблема у чоловіків, але й жінки можуть втрачати волосся за андрогенним типом.

Склад

Вода очищена, лаурет сульфат натрію, кокомідопропілбетаїн, дісодіум лаурет сульфосукцинат, диетаноламід кокосової олії, полікватерніум 7, кофеїн, д – пантенол, аллантоїн, гідролізат протеїнів пшениці, пег – 40 гідрогенізованої рицинової олії, гліцерин, екстракт дріжджів, кватерніум - 80, гідролізат колагена, екстракт алое, екстракт імбіря, екстракт мускатного горіха, екстракт листя розмарина, екстракт листя шавлії, екстракт лаванди, екстракт ірису, карнозинова кислота, гіалуронова кислота, пвп, ніациномід ( вітамін В3), рибофлавін (вітамін B2), інозитол (вітамін B8), тіамін (вітамін B1), піридоксин (вітамін B6), біотин (вітамін B7), ціанокобаламін (вітамін B12), триклозан, хлорид натрію, бензиловий спирт, бензойна кислота, дегідрооцетова кислота, парфумерна композиція, Е 132.

Застосування

Професійне використання: В салоні – після Пілінгу Надглибокого або Відновлюючого. Шампунем завершується етап санації шкіри голови. Оскільки це лікувальний шампунь, його потрібно витримати на шкірі голови 5-7 хвилин. Волосся підсушити рушником, далі - нанести Маску для шкіри голови згідно діагностики. Процедуру завершити обраною Сироваткою для волосся.

Домашнє використання: Щоденне, або згідно персональних рекомендацій. Нанести на вологе волосся, помасажувати, витримати 5-7 хвилин, змити водою. Важливо ретельно мити не волосся, а саме шкіру голови. Шампунь наноситься на шкіру по проборах, після чого енергійними м'якими рухами, кінчиками пальців, не дряпаючи, а масажуючи, промивається вся волосиста частина голови.

Строк зберігання 24 міс. з дати виробництва.
Температурний режим +5 +25° С.