МЕНЮ КАТАЛОГ

Свежие новости

Представляємо улюблені продукти з оновленими формулами!

Ми врахували Ваші побажання, перевірили наявні на ринку нові "фішечні" активи і перевипустили такі хіти, як Відбілююча лінійка, лінія Анти-Ейдж, Гель-кератолітик, крем Заспокійливий.
Оскільки це принципово нові продукти, які, втім, вирішують «старі» проблеми та завдання, текстура, запах і органолептика дещо змінилися. Покращення та поліпшення – на лиці в прямому сенсі слова. Ефективність підтверджена лабораторним тестуванням in vitro і командою досвідчених косметологів-волонтерів. Активні інгредієнти залишилися колишніми, плюс додані нові, допоміжні.
Наприклад: Крем Відбілюючий тепер краще усмоктується, текстура стала більш м'якою і ніжною, в даному продукті відсутні "крупинки" з оксиду цинку, що іноді траплялося раніше. Маска Відбілююча: основним діючим компонентом залишився Арбутин, однак відбілюючий ефект тепер посилений екстрактами Толокнянки, Солодки, феруловою кислотою, Екстактом йогурту, стабілізованою формою аскорбінової кислоти, Екстактом швейцарської кедрової сосни і так далі. І, навпаки, з формули прибрали фруктові кислоти, які робили Маску надмірно агресивною і пекучою.
Сироватка Відбілююча: значно поліпшена текстура, відсутня липкість, яка була властива колишньому варіанту Продукту (якщо їм користувалися вдома, без апаратних методик), сироватка містить тепер Гіалуронову кислоту - зволоження, прекрасно всотується. І так по кожному продукту.
Насправді, весняно-літній карантинний час ми використали на те, щоби втілити в життя всі ваші попередні побажання відносно усунення деяких недосконалостей та, навпаки, поліпшення/удосконалення зазначених вище продуктів. Також відпрацювали моменти недопущення щодо підвищення цін на перспективу.
Нові властивості і складники нових/старих продуктів будуть поетапно відображені на етикетках, в методичках, як друкованих, так і електронних. Новинки вже у продажу, спробуйте, і чекаємо відгуків!

Мы рекомендуем

"ПротиСонечко" Крем spf-50

Двухфазный демакияж вокруг глаз

"Живица" бальзам массажный

ДОМ. "Стевия" Крюшон очищающий

ДОМ. "ПротиСонечко" Молочко spf-50

Предложите клиентам

Процедура "Шоколадная маска"
Процедура "Гликолевый пилинг"
Процедура при акне "Стевия"
Процедура "Анютины Глазки"