МЕНЮ ПЕРЕЛІК ВХІД/ПРАЙС
> Головна > Процедури

Процедури

Процедура "Трав'яний коктейль"

Майстер-клас із салонної процедури "Трав'яний коктейль"

"Каетана" представляє чотири види трав'яних коктейлів для різних типів шкіри. У кожному - синергетична композиція українських лікарських трав, а коктейль №4 складається з водоростей. Як добавки - медичний тальк і біла глина, які дозволяють отримати ідеально зручну в роботі трав'яну "кашку". Процедура з теплою трав'яною маскою є також і сеансом ароматерапії - сухі трави, запарені окропом, в процесі процедури пахнуть на весь кабінет.

Процедура "Анютіни Глазки"

Майстер-клас з салонної процедури для зони навколо очей "Анютіни Глазки".

Екстракт братків (анютіних глазок) сприяє виробленню епідермальної гіалуронової кислоти, а також підсилює циркуляцію води в шкірі та істотно підвищує рівень її еластичності та зволоженості. Сприяє росту брів і вій. Дана процедура ефективно вирішує проблеми набряклості, застійних явищ, темних кругів під очима.

Процедура "Anti-Age"

Майстер-клас з салонної процедури Anti-Age.

Активне омолодження за допомогою ензимного пілінгу та потужного природнього стимулятора енергії клітин - Artemia Salina.

Дана процедура активізує процес регенерації шкіри. Розгладжує зморшки, зменшує їх глибину, попереджає появу нових. Інтенсивно живить і зволожує. Підвищує шкірний імунітет. Захищає ДНК клітин від пошкодження.
1234