МЕНЮ ПЕРЕЛІК ВХІД/ПРАЙС
> Головна > Процедури

Процедури

Процедура "УЗ-чистка обличчя"

Майстер-клас із салонної процедури "УЗ-чистка обличчя".

Очищує шкіру від жиру і зовнішніх забруднень, видаляє відмерлі клітини епідермісу, відкриває протоки сальних залоз, зменшуючи їх видимий розмір. Високочастотні коливання роблять мікромасаж шкіри на клітинному рівні, який прискорює обмінні процеси, покращує кровопостачання і циркуляцію лімфи. В результаті шкіра очищується, підтягується, стає м'якшою і свіжішою, підвищується здатність до самозволоження, вирівнюється тон шкіри. Зменшується глибина дрібних зморшок, а нанесені на шкіру надалі препарати краще вбираються та ефективніше працюють.

Процедура "Альгінатна маска"

Майстер-клас з салонної процедури "Альгінатна моделююча маска".

Швидко відновлює шкіру, дає негайний розгладжуючий і ліфтинговий ефект. Покращує колір і фактуру шкіри (освітлює, звужує пори). Сприяє глибшому проникненню препаратів, нанесених під маску. Глибоко зволожує, прекрасно підтягує, тонізує, насичує шкіру мінералами і вітамінами. Виводить токсини і шлаки. Володіє антіоксидантною дією, стимулює синтез колагену, підсилює кровообіг і покращує лімфодренаж. Чудовий освіжаючий ефект.

Процедура "Ламінарія"

Майстер-клас зі зволожуючої салонної процедури "Ламінарія".

Зволожуюча і стимулююча процедура для всіх типів шкіри, в основі якої - компоненти морського походження. Глибоко очищає, тонізує, видаляє надлишки шкірного сала, звужує пори. Наповнює клітини енергією, повертаючи шкірі свіжість і здоровий вигляд. Живить шкіру мікроелементами і вітамінами. Ефективно перешкоджає старінню клітин, стимулює їх оновлення. Підвищує шкірний імунітет.

Процедура "Плантажене"

Майстер-клас з салонної процедури "Плантажене" для зрілої шкіри.

Енергостимулююча процедура для зрілої шкіри з ознаками в'янення, поза чіткою прив'язкою до віку. Активізує процес регенерації шкіри, сприяє нормалізації енергетики клітин. Розгладжує зморшки і зменшує їх глибину, запобігає появі нових. Інтенсивно живить і зволожує. Підвищує шкірний імунітет.

"ТермоАктивна маска для тіла"

Майстер-клас з салонної процедури "ТермоАктивна маска для тіла".

Одвічна проблема – целюліт – з якою в тій чи іншій мірі стикається кожна жінка... Фахівцями нашої компанії розроблена проста і дієва процедура, що надає швидку та ефективну дію на проблемні зони тіла, тонізуючи і поліпшуючи шкірний тургор, виводячи токсини і шлаки, знімаючи застійні явища.

Бонус - ТермоАктивна процедура для рук із сухою шкірою, що лущиться.
1234