МЕНЮ ПЕРЕЛІК ВХІД/ПРАЙС
> Головна > Процедури

Процедури

Процедура "Шоколадна маска"

Майстер-клас з салонної процедури "Альгінатна шоколадна маска".

Вважається, що шоколад містить гормон радості. Спокушаючи прекрасним ароматом, він піднімає настрій, тонізує, додає сил і бадьорить. Поринаючи в шоколадну млість, клієнт розслабляється і занурюється в безтурботний стан. Маска не містить ароматизаторів, фарбників, консервантів. У відмінності від інших "альгінаток", шоколадні маски Kaetana® можна розводити водою з температурою до 50°С. Що ще більше робить їх схожими на розплавлений гарячий шоколад. Після розведення Ви отримаєте ніжну масу з консистенцією, кольором, запахом гарячого шоколаду. Знімається маска одним пластом, як звичайна альгінатна.

Неінвазійна карбоксітерапія

Майстер-клас з салонної процедури "Карбоксітерапія".

Космецевтична методика відновлення і посилення внутрішньотканинного дихання шкіри, заснована на безін'єкційному введенні в тканини шкіри діоксиду вуглецю (CО2). Завдяки цьому відбувається розширення судин, посилюється кровообіг, здійснюється приплив кисню до клітин шкіри. Даний процес стимулює вироблення колагену, що забезпечує природну підтяжку обличчя. В основі методу лежить ефект Бора, - підвищення концентрації діоксиду вуглецю в тканинах організму призводить до збільшення поглинання кисню з крові. Повноцінна альтернатива ін'єкційним втручанням.

Процедура "Гліколевий пілінг"

Майстер-клас з салонної процедури хімічного пілінгу з АНА-кислотами.

Хімічний пілінг з фруктовими кислотами розчиняє і видаляє відмерлі клітини епідермісу. Шкіра розгладжується і набуває здорового сяйва. Зменшуються нерівності, дрібні зморшки, звужуються пори. Шкіра очищується, світлішає, освітлюються і зникають пігментні плями. Відбувається помітний ефект омолоджування. Відновлюється процес самозволоження, регулюється саловиділення, шкіра відповідає на стрес активною регенерацією і перебудовується на нормальну, "молоду" програму.

Процедура при акне "Стевія"

Майстер-клас з салонної процедури для проблемної шкіри "Стевія".

Знімає почервоніння і подразнення, стимулює обмінні процеси в шкірі, покращує тканинне дихання, відновлює вуглеводний, ліпідний і білковий обмін. Ефективно очищує шкіру від всіх видів забруднень, видаляє надлишки шкірного сала, звужує пори, регулює роботу сальної залози, надає шкірі матовість.

Відбілююча процедура

Майстер-клас з салонної процедури "Belissimo" для гіперпігментованої шкіри.

Швидке освітлення шкіри, видалення пігментних плям, вирівнювання кольору. Пілінгоподобний ефект. Уповільнення синтезу меланіну в меланоцитах. Стимулювання процесу колагеноутворення, поліпшення тонусу і тургора шкіри. Утримування вологи в тканинах, зменшення глибини шкірного малюнка. Візуальне поліпшення зовнішнього вигляду шкіри.
1234