МЕНЮ КАТАЛОГ

Процедура "Anti-Age"


Процедура "Anti-Age" от Каэтана

Майстер-клас з салонної процедури Anti-Age

Активне омолодження за допомогою ензимного пілінгу та потужного природнього стимулятора енергії клітин - Artemia Salina.

Діагностика

Зріла в'януча шкіра, що потребує Anti-Age догляду. Вікові зміни шкіри (зморшки, втрата тонусу і еластичності шкіри), профілактика старіння шкіри. Гіперкератоз, нерівний рельєф шкіри. Застійні плями та інфільтрати.

Ефект від процедури

Активізує процес регенерації шкіри. Розгладжує зморшки, зменшує їх глибину, попереджає появу нових. Інтенсивно живить і зволожує. Підвищує шкірний імунітет. Захищає ДНК клітин від пошкодження.


Хід процедури

1. Очищуємо шкіру за допомогою гелю Демакіяжного. Препарат не містить жорстких лужних елементів і не пересушує шкіру, а екстракти ялиці і берези надають загоюючу дію. Наносимо невелику кількість гелю на обличчя, змиваємо вологими спонжиками.
2. Глибоко очищуємо шкіру Фітопілінгом. Наносимо м'який гоммаж з натуральною бавовною, трохи витримуємо, скатуємо по масажних лініях.
3. Наносимо на підготовлену шкіру сироватку Anti-Аge. Це концентрований омолоджуючий препарат, в складі якого арістофлекс, гіалуронова кислота, фермент папаїн, водорості Seamollient і екстракт планктону Artemia Salina. Вистачає декількох крапель, які ми наносимо на обличчя, шию і область декольте, і упроваджуємо постукуючими рухами. Можна додатково ввести сироватку за допомогою електропорації.
4. Зверху сироватки наносимо маску Anti-Аge. Маска і сироватка мають схожий склад і працюють в синергії, підсилюючи ефект один від одного. Витримуємо 15 хвилин.
5. Знімаємо залишки маски вологими спонжиками, наносимо на завершення крем Anti-Аge з оливковим маслом, екстрактом розмарину і гіалуроновою кислотою. Крем прекрасно вбирається, не залишає жирної плівки. Рекомендується також для домашнього догляду в рамках програми Anti-Аge.
Процедуру робимо 1 раз на тиждень, курсом у 7-10 процедур. Омолоджуючу програму можна доповнити ампулами Амінопротеїн та ПентаГексапептид, які теж відносяться до категорії Анті-Ейдж.

Купити препарати Anti-Age >