МЕНЮ КАТАЛОГ

Неінвазійна карбоксітерапія


Карбокситерапия

Майстер-клас з салонної процедури "Неінвазійна карбоксітерапія"

Процедура призначена для будь-якого віку і типа шкіри. Вирішує найширший спектр естетичних проблем. 
Є експрес-системою відновлення структури шкіри. Практично не має протипоказань, ускладнень і побічних ефектів. 

Карбоксітерапія - це космецевтична методика відновлення і посилення внутрішньотканинного дихання шкіри, заснована на безін'єкційному введенні в тканини шкіри діоксиду вуглецю (CО2). Завдяки цьому відбувається розширення судин, посилюється кровообіг, здійснюється приплив кисню до клітин шкіри. Даний процес стимулює вироблення колагену, що забезпечує природну підтяжку обличчя. В основі методу лежить ефект Бора, - підвищення концентрації діоксиду вуглецю в тканинах організму призводить до збільшення поглинання кисню з крові. Повноцінна альтернатива ін'єкційним втручанням.

Ефект від процедури

Ліфтінг і розгладження зморшок, зняття набряклості. Пілінгоподібний ефект. Зменшення набряклості і підвищення тонусу шкіри в орбітальній зоні. Поліпшення текстури та еластичності шкіри. Підвищення дермального імунітету, зняття ознак запалення. Зменшення рубців після операцій, акне і розтяжок. Глибоке зволоження шкіри. Освітлення і вирівнювання тону шкіри.Хід процедури

1. Очистіть обличчя клієнта, використовуючи Гель демакіяжний. Нанесіть трохи гелю на вологе обличчя круговими рухами, змийте гель вологими спонжами.
2. Проведіть глибоке очищення, використовуючи нежирний Фітопілінг. Нанесіть кремоподібний пілінг-гомаж на обличчя, трохи витримайте, проведіть скатку по масажним лініям. Змийте залишки вологими спонжами. Також можна використовувати Пілінг Бавовняний.
3. Захистіть очі клієнта вологими ватяними спонжами.
4. Відкрийте герметичну упаковку з флізеліновою Маскою-основою, просоченою кислотами. Накладіть Маску на обличчя і шию, щільно притискаючи її до шкіри. Насічки на масці дозволяють повністю притиснути її до шкіри. Зверніть увагу, що наша Маска-основа накриває не лише обличчя, але і шию, яка в першу чергу видає вік клієнта! Таких масок на українському ринку немає, ми виготовляємо їх спеціально для даної процедури.
Наклавши Маску, пензлем нанесіть 25 мл гелю-активатора рівномірним товстим шаром поверх маски. Відразу ж починається реакція нейтралізації: система "шипить", газ СО2 виділяється і проникає в шкіру під дією фруктової кислоти. Кожні 5 хвилин притискайте систему маска/гель до обличчя, щоб додатково змішати кислотно-лужні компоненти і продовжити виділення СО2. 
5. Через 15 хвилин зніміть маску. Видаліть залишки препаратів спонжами, нанесіть крем Крем Заспокійливий після хімічного пілінгу, Каемульсію або Сироватку супер-заспокійливу після Карбксітерапії. 

Після закінчення процедури у клієнта може виникнути легке почервоніння шкіри. Це нормально. Вказане явище минає незабаром після процедури.

Процедура проводиться 1 раз на тиждень. Рекомендований курс: 5-10 процедур.

Протипоказання: Вагітність і лактація. Гострі запальні процеси на шкірі, герпес. Недавно перенесений інфаркт міокарду.
Загострення психосоматичних розладів (психоневрози, неврастенії).

Важливо! Проведіть ретельний опит клієнта на предмет того, чи проводилися в останні півроку агресивні косметологічні процедури, а саме: глибока чистка, лазерна шліфовка, дермабразія, серединні та глибокі хімічні пілінги, ретіноєвий пілінг, ін'єкційні маніпуляції, пластичні операції. Якщо подібне мало місце - карбокситерапія категорично протипоказана. Наслідки можливі такі ж, як після проведення кислотного пілінга на пошкодженій шкірі.

Купити набір для Карбоксітерапії >