МЕНЮ КАТАЛОГ

Процедура "Плантажене"


Процедура "Плантажене"

У цій процедурі ми будемо працювати з сухою, зрілою шкірою з ознаками в'янення.

Лінія "Плантажене", хоч і задекларована, як препарати для зрілої шкіри, є м'якою і натуральною доглядовою лінією, що підходить шкірі будь-якого віку і природи, якій не вистачає вітамінів, зволоження та живлення. У цьому її відмінність від нашої лінії "Анті-Ейдж", яка наповнена активними омолоджуючими компонентами, і може застосовуватися для клієнтів не молодше 40 років. Ефект регенерації в лінійці "Плантажене" викликають такі компоненти, як масло ши, сік каланхое, фітогормони, що містяться в екстрактах конюшини і люцерни, масло волоського горіха, масло зародків пшениці, розчинний колаген, гіалуронова кислота. Тут немає фарбників та віддушок, а замість консерванта - нешкідливий антиоксидант, вітамін С. Продукти лінії бажано зберігати в холодильнику.

Ефект від процедури

Активізує процес регенерації шкіри, сприяє нормалізації енергетики клітин. Розгладжує зморшки і зменшує їх глибину, запобігає появі нових. Інтенсивно живить і зволожує. Підвищує шкірний імунітет.


Хід процедури

1. Очищуємо обличчя клієнта Вершками "Білими". Розносимо Вершки по обличчю, легенько масажуємо, знімаємо залишки вологими спонжами.
2. Тонізуємо шкіру Крюшоном "Молочним".
3. Проводимо глибше очищення за допомогою Фітогоммажа. Наносимо живильний гоммаж тонким шаром, витримуємо, щоб живильні компоненти засвоїлися шкірою, скатуємо по масажним лініям. Для зрілої, зневодненої шкіри, даний препарат можна нанести середнім шаром, як маску, витримати 10 хвилин, а потім скатати. Залишки змиваємо вологими спонжами. Тонізуємо Крюшоном "Молочним".
4. Наносимо 1-2 мл ампульного концентрату по діагностиці. Ми вибрали ампули "Класичний догляд з біозолотом". У них найбагатший склад серед всіх ампул "Каетана", і вони так само, як лінія "Плантажене", є неагресивним препаратом для зрілої шкіри. Нанесений концентрат упроваджуємо легкими постукуючими рухами.
5. Наносимо кремову маску "Енергетична", у складі якої масло ши, екстракти люцерни і конюшини, сік каланхое, волокна і масло зародків пшениці, масло волоського горіха. Витримуємо 15 хвилин. У перші 5 хвилин по масці можете зробити масаж. Можна також використовувати іншу живильну маску лінії "Плантажене" - маску "Масло зародків пшениці".
6. Знімаємо залишки маски вологими спонжами, тонізуємо Крюшоном "Молочним".
7. На завершення процедури наносимо крем Регенеруючий.

Процедуру робимо 1 раз на тиждень. Можно чергувати з процедурою гліколевого пілінга в рамках Anti-Аge програми: один тиждень робимо пілінг - стимулюємо шкіру, наступний тиждень - робимо маску, чим даємо шкірі необхідне живлення, і знову пілінг і маска. Порада з особистого досвіду нашого представника в Херсоні, косметолога зі стажем, Світлани Валеріївни Гаврилової :)

Купити препарати "Плантажене" >