МЕНЮ КАТАЛОГ

Процедура при акне "Стевія"


Процедура при акне "Стевия"

Майстер-клас з салонної процедури для проблемної шкіри "Стевія"

Догляд для масної шкіри з нездоровим блиском та неоднорідним рельєфом, елементами акне і пост-акне, розширеними і закупореними порами. Як процедура краси і здоров'я підходить для шкіри будь-якої природи.


Ефект від процедури

Знімає почервоніння і подразнення, стимулює обмінні процеси в шкірі, покращує тканинне дихання, відновлює вуглеводний, ліпідний і білковий обмін. Ефективно очищує шкіру від всіх видів забруднень, видаляє надлишки шкірного сала, звужує пори, регулює роботу сальної залози, надає шкірі матовість. Хід процедури

1. Очищуємо обличчя. Наносимо на шкіру Гель очищуючий демакіяжний, змиваємо вологими спонжами.
2. Тонізуємо Тоніком протизапальним безалкогольним "ВугріНет". Також в цій процедурі для демакияжа і тонізації можна використовувати Крюшон "Стевія" для проблемної шкіри.
3. Глибоко очищаємо обличчя за допомогою Фітопілінга. Наносимо кремовий пілінг-гомаж, трохи витримуємо - кислоти у складі продукту розчиняють забруднення - і робимо скатку. Частинки натуральної бавовни скатуються разом із забрудненнями.
Тонізіруємо Тоніком "ВугріНет". 4. Головний крок процедури: наносимо Маску лікувальну протизапальну "Стевія". Це - кремова маска з білою глиною, маслом ши, екстрактами стевії та чистотілу. У перші хвилини після нанесення ви можете зробити по масці легкий масаж, це підсилить проникнення в шкіру корисних інгредієнтів. Прекрасний продукт після чистки, оскільки маска знімає подразнення і закриває пори. Після чистки під маску "Стевія" ми рекомендуємо нанести Бовтушку сірчано-камфорну, точково на запальні елементи. Також під цю маску можна нанести ампули "Комплекс регуляції саловиділення" з цинком, зеленим чаєм і екстрактом солодки.
5. Витримуємо маску 15 хвилин, знімаємо залишки вологими спонжами. Після зняття маски тонізуємо шкіру Тоніком ВугріНет.
6. Завершуємо процедуру нанесенням Крему "Стевія" для жирної проблемної шкіри.

Домашній догляд: Фітопілінг, крем "Стевія" для жирної або сухої проблемної шкіри, крюшон "Стевія", Каемульсія, тонік ВугріНет, гель Антисептичний.

Процедуру "Стевія" робимо 1 раз на тиждень. Курс: 5-7 процедур. Якщо вугрова хвороба у клієнта не загострена, можна комбінувати з курсом саліцилового пілінга: 1 тиждень пілінг, 1 тиждень маска "Стевія".

Купити продукти для проблемної шкіри >