МЕНЮ КАТАЛОГ

Процедура "Шоколадна маска"


Процедура "Шоколадная маска"

Майстер-клас з салонної процедури "Альгінатна шоколадна маска"

Вважається, що шоколад містить гормон радості. Спокушаючи прекрасним ароматом, він піднімає настрій, тонізує, додає сил і бадьорить. Поринаючи в шоколадну млість, клієнт розслабляється і занурюється в безтурботний стан. Маска не містить ароматизаторів, фарбників, консервантів. У відмінності від інших "альгінаток", шоколадні маски Kaetana® можна розводити водою з температурою до 50°С. Що ще більше робить їх схожими на розплавлений гарячий шоколад. Після розведення Ви отримаєте ніжну масу з консистенцією, кольором, запахом гарячого шоколаду. Знімається маска одним пластом, як звичайна альгінатна.

Ефект від процедури

Моделює, живить, зволожує, блокує вільні радикали, збільшує еластичність судинних стінок шкіри, тонізує.


Хід процедури

1. Очищуємо шкіру клієнтки Вершками "Білими". Залишки вершків знімаємо вологими спонжами.
2. Тонізуємо Крюшоном "Молочним".
3. Глибоко очищуємо "Фітопілінгом". Наносимо бавовняний пілінг на обличчя, витримуємо 1-2 хвилини, скачуємо. Залишки змиваємо спонжами.
4. Наносимо близько 1, 5 мл ампульного концентрату "Миттєвий ліфтінг". Можете узяти інші ампули за типом шкіри/віком/проблемою. Залишок вмісту ампули, а всього в ній 10 мл, витягніть в шприц, закрийте голку канюлею, і зберігаєте на нижній полиці холодильника до півтора місяця.
5. Готуємо шоколадну маску. Ця "альгінатка" розводиться звичайною водою. Чим тепліше вода, тим швидше застигає маска. Висипте вміст 1 пакету в мисочку, додайте 80 мл теплої води, швидко вимісіть до густої однорідної маси, схожої на розтоплений шоколад. Маска і виглядає, і пахне, як гарячий шоколад, завдяки великій кількості натурального темного какао.
6. Наносимо маску на обличчя шпателем, по напряму від шиї до лоба. Якщо клієнтка не проти, закриваємо маскою очі, залишаємо лише носик для дихання. Залишаємо маску на 15 хвилин.
7. Застиглий в щільну "резиночку" альгінат знімається дуже легко, майже не залишає слідів і не висмикує брови з віями - навпаки, покращує їхній ріст. Акуратно відокремте нижній край маски, і зніміть її від низу до верху одним плавним рухом. Залишки маски прибираємо вологими спонжами.
8. Завершуємо процедуру нанесенням "Каемульсії" - унікального крему-емульсії з бета-каротином, який адаптується під тип шкіри і підходить всім, як живильний, зволожуючий або заспокійливий засіб.
Процедура проводиться 1 раз на тиждень. Рекомендований курс - 5 процедур, або разова процедура експрес-догляду.
Профілактика - 2-3 рази на місяць.

Купити шоколадну маску >