МЕНЮ КАТАЛОГ

Процедура "Трав'яний коктейль"


Процедура "Травяной коктейль"

Майстер-клас із салонної процедури "Трав'яний коктейль"

"Каетана" представляє чотири види трав'яних коктейлів для різних типів шкіри. У кожному - синергетична композиція українських лікарських трав, а коктейль №4 складається з водоростей. Як добавки - медичний тальк і біла глина, які дозволяють отримати ідеально зручну в роботі трав'яну "кашку". Процедура з теплою трав'яною маскою є також і сеансом ароматерапії - сухі трави, запарені окропом, в процесі процедури пахнуть на весь кабінет. У цій процедурі ми використовуємо "Трав'яний коктейль №2".

Діагностика

Суха і/або зневоднена шкіра в будь-якому віці.


Хід процедури

1. Демакіяж. Використовуємо Вершки "Білі". Розносимо демакияжні вершки по обличчю, масажуємо, знімаємо залишки вологими спонжиками.
2. Тонізуємо Крюшоном "Молочним".
3. Проводимо глибоке очищення "Фітогоммажем". Це кремовий живильний гоммаж-маска, який можна нанести, витримати і скатати, а можна накласти середнім шаром, витримати, як маску, 10 хвилин, потім змити залишки вологими спонжами. Другий метод прекрасно працює для втомленої шкіри з нестачею ліпідів.
4. Тонізуємо Крюшоном "Молочним".
5. Проводимо моделюючий масаж обличчя за допомогою "Живиці" або "Живиці-Какао" впродовж 15-20 хвилин. Знімаємо залишки масажного препарату.
6. Наносимо середнім шаром живильну маску "Масло Зародків Пшениці". Під трав'яні коктейлі можна використовувати всі кремові маски "Каетана" по діагностиці.
7. Поверх маски накрийте обличчя клієнта марлевою серветкою з прорізом для носа.
8. Насипте в термостійкий посуд близько 20 г сухого "Трав'яного Коктейля", і додавайте окріп, помішуючи, до отримання однорідної кашки.
9. Отриману теплу трав'яну масу нанесіть широким шпателем на все обличчя поверх марлі, виключаючи область очей. Для збереження тепла накрийте зверху плівкою або фольгою. Витримайте маску 15 хвилин.
10. Зніміть маску по напряму від шиї до лоба, підвівши краї марлі. Кремова маска під трав'яною практично повністю вбирається шкірою. Змийте залишки препаратів вологими спонжиками.
11. Завершіть процедуру кремом по діагностиці. Ми взяли заспокійливу і живильну "Каемульсію" з бета-каротином, яка, на додаток до всіх прекрасних якостей, матує обличчя, та працює, як легкий тональний і сонцезахисний крем.Процедуру робимо 1 раз на тиждень, курсом в 5-7 процедур.

Купити Трав'яні коктейлі >