МЕНЮ КАТАЛОГ

"ТермоАктивна маска"


Термоактивная маска для лица

Майстер-клас із салонної процедури "ТермоАктивна маска для обличчя"

Універсальна процедура для сухої чутливої шкіри, що в'яне, для шкіри із зниженим обміном речовин, для жирної та пористої шкіри.

ТермоАктивна, або гіпсова маска відноситься до щільних і важких моделюючих масок, які допомагають "виліпити" рельєф обличчя, забезпечуючи здоровий лімфодренаж і підтяжку. Також до моделюючих відносяться класичні товсті альгінатні маски.

Маска "Гарячий Сніг" від Каетана - це справжня термо-активна, тобто саморозігріваюча маска, аналоги якої на сьогоднішній день є лише в імпортній професійній косметиці. Сама ж процедура має особливу фішку, нашу інновацію, яка робить її унікальною.
Зазвичай обличчя під гіпсові маски мастять жирним кремом, щоб захистити брови і вії від небажаної депіляциі. Ми ж застосовуємо під термо-маску густий альгінатний гель, який пластифікується в процесі процедури, дає результат альгінтной маски, захищає волоски на обличчі і створює вакуум-ефект, який глибоко тонізує шкіру і м'язи обличчя.Ефект від процедури ТермоАктивної маски

Обличчя подібне до казкового наливного яблучка! Шкіра свіжа з легким рум'янцем. Почервоніння і роздратування зняті. Ділянки з пігментними плямами освітлені. Овал обличчя підтягнутий, шкіра зволожена і випромінює здоров'я. Не лише дрібні зморшки, але і крупні мімічні зморшки згладжені. Набряклість під очима, викликана застоєм рідини, знята. Ефект від однієї процедури тримається більше трьох днів!

Хід процедури

1. Демакіяж. Наносимо на обличчя живильні Вершки "Жовті", масажуємо, знімаємо залишки спонжиками.
2. Тонізуємо шкіру Крюшоном "Молочним".
3. Глибоке очищення ніжним механічним пілінгом. Беремо сухий "Пілінг Бавовняний", кладемо в мисочку близько 5 г порошку, додаємо 10-12 мл води, вимішуємо. Отриману "кашку" накладаємо на обличчя тонким шаром, і відразу ж починаємо скатку, фіксуючи оброблювану область, щоб не розтягувати шкіру. Якщо пілінг підсохнув, просто змочіть його водою, і продовжуйте скатку. Цей етап процедури займає близько 5 хвилин.
4. Знімаємо залишки препарату вологими спонжами, тонізуємо Крюшоном "Молочним".
5. Прикриваємо очі клієнта вологими ватяними дисками. Наливаємо в мисочку "Альгінатний гель" і наносимо його на все обличчя рівномірним, товстим шаром. Накриваємо обличчя марлевою серветкою з прорізом для носика, і повторно промазуємо Гелем погано змочені місця, особливо область над верхньою губою і брови.
6. Готуємо термо-маску "Гарячий Сніг". Насипаємо в ємкість для змішування 3 частини сухого препарату, і додаємо 1 частину води кімнатної температури. Наприклад, на 200 г порошку потрібно 67 мл води. Вимішуємо до однорідної маси, і наносимо широким шпателем на все обличчя поверх марлі. Закриваємо очі, рот, залишаємо лише носик для дихання. Увага, не наносьте маску на область щитовидної залози! Цей делікатний орган не можна ні гріти, ні здавлювати.
7. Витримуємо маску 20 хвилин. Маска спочатку самостійно розігріється до 40С, у цей момент під нею пластифікується альгінат, потім остигне і зменшиться в об'ємі, трохи "здавивши" обличчя і забезпечивши лімфодренаж.
8. Щоб зняти застиглу маску, попросіть клієнта поробити гримаси або жувальні рухи, щоб запустити під маску повітря. Після цього вона легко відокремиться від обличчя. Клієнтам дуже подобається гіпсовий зліпок, що вийшов.
9. Зніміть залишки маски вологими спонжиками, тонізуйте Крюшоном. Нанесіть крем по діагностиці.
Періодічность процедури

Процедуру проводимо 1 раз на тиждень. Курс, що рекомендується для досягнення стійкого результату - 5-6 процедур. Профілактика - 2-3 рази в місяць.
Домашній догляд: гіалуронова кислота низькомолекулярна, ампульні концентрати по Вашій діагностиці.

Протипоказання

Проблеми з серцево-судинною системою.

Купити ТермоАктивну маску >