МЕНЮ КАТАЛОГ

Процедура "Альгінатна маска"


Процедура "Альгинатная моделирующая маска"

Майстер-клас з салонної процедури "Альгінатна моделююча маска".

Красива, ефектна і ефективна процедура!

У цій процедурі ми використовуватимемо альгінатну маску з ментолом. Ментол додає нашій масці життєрадісний зелений колір, який так подобається клієнтам, - в кінці процедури у вас вийде справжня маска лиходія Фантомаса, адже альгінатні маски, рідкі та пластичні спочатку, застигають на зразок латексу. Крім того, метол охолоджуватиме і поколюватиме, покращуючи кровообіг, що забезпечить здоровий рум'янець і свіжий колір обличчя.

Ефект від процедури

Швидко відновлює шкіру, дає негайний розгладжуючий і ліфтинговий ефект. Покращує колір і фактуру шкіри (освітлює, звужує пори). Сприяє глибшому проникненню препаратів, нанесених під маску. Глибоко зволожує, прекрасно підтягує, тонізує, насичує шкіру мінералами і вітамінами. Виводить токсини і шлаки. Володіє антіоксидантною дією, стимулює синтез колагену, підсилює кровообіг і покращує лімфодренаж. Чудовий освіжаючий ефект.


Хід процедури

1. Очищуємо шкіру клієнтки Вершками "Жовтими" з В-каротином. Розподіляємо Вершки по обличчю, знімаємо залишки вологими спонжами.
2. Тонізуємо шкіру Крюшоном "Стевія".
3. Проводимо глибоке очищення за допомогою Фітопілінга. Наносимо кремовий пілінг на шкіру, трохи витримуємо, проводимо скатку. Залишки прибираємо вологими спонжами.
4. Наносимо близько 1,5 мл ампульного концентрату "Шовковий Догляд" з протеїнами коконів дубового шовкопряда, вводимо препарат легкими постукуючими рухами. Ампули "Шовковий Догляд" добре підходять для молодої шкіри. Ви можете використовувати будь-які інші ампули або сироватки, відповідні діагностиці. На фото ми використали кремову маску "Масло зародків пшениці". Всі наші кремові маски можна наносити під альгінат.
5. Готуємо Альгінатну маску. Беремо одну маску, і повністю висипаємо вміст пакету в мисочку. Додаємо рівно 75 мл Активатора який йде в комплекті з маскою. Не можна доливати Активатор водою, або цілком замінювати його водою: Активатор регулює час застигання маски в межах 7-10 хвилин, щоб ви встигли комфортно розмішати і нанести маску. Додавши Активатор в мисочку, активно вимісіть вміст, щоб отримати однорідну густу масу. Далі нанесіть маску на обличчя шпателем, по напряму від шиї до лоба. Закриваємо губи, закриваємо очі, якщо клієнтку це не лякає, і залишаємо лише ніс для дихання. Час витримки - 15 хвилин. Тримати маску довше немає сенсу - альгінат працює, лише доки застигає.
6. Акуратно піднімаємо краї застиглої маски, і легко знімаємо її від низу до верху одним пластом. Брови і вії - в цілковитій безпеці, до того ж альгинати покращують їхній ріст.
7. Знімаємо незначні залишки маски вологими спонжами.
8. Завершуємо процедуру нанесенням Крем-Ліфтінга або іншого крему по діагностиці.

Результат видно відразу ж! Шкіра свіжа з легким рум'янцем. Почервоніння зняті, рельєф шкіри розгладжений, обличчя клієнта виглядає підтягнутим і відпочилим. За рахунок «тренування» кровоносних судин явища купероза візуально зменшуються. Набряклість під очима знята. Прекрасно!
Рекомендований курс: 5 процедур, 1 раз на тиждень. Профілактика: 2-3 рази на місяць. Підходить для експрес-догляду: результат видно відразу.

Купити альгінатну маску >