МЕНЮ КАТАЛОГ

Процедура "УЗ-чистка обличчя"


Процедура "УЗ-чистка лица"

Ультразвукова чистка обличчя - одна з найпопулярніших процедур в косметології.

Це апаратна технологія, що дозволяє глибоко і дбайливо очистити шкіру за допомогою ультразвукових хвиль, які генерує апарат і передає на металеву лопатку, якою косметолог працює безпосередньо по обличчю. Цією ж лопаткою можна проводити іншу процедуру - УЗ-фонофорез, коли за допомогою ультразвука косметолог вводить у глибокі шари шкіри препарати, нанесені на обличчя. Для цього насадку прикладають до обличчя широкою частиною, а ультразвукова чистка проводиться вузьким накінечником лопатки. Процедура нетравматична і позбавлена таких побічних ефектів, як набряк і запалення, які можуть виникнути після механічної чистки. Процедура УЗ-чистки від Каетана унікальна тим, що ми використовуємо Гель-кератолітик для холодного розпарювання: спочатку цей препарат зволожує і розпушує епідерміс - ефект розпарювання, потім він же є провідником для ультразвука. Пантенол у складі Геля-кератолітика заспокоює шкіру. Процедуру можна сміливо назвати безболісною, лише на самій чутливій шкірі відчуватиметься поколювання.


Хід процедури

1. Очищуємо шкіру клієнтки Вершками "Білими". Наносимо Вершки на обличчя, масажуємо, знімаємо залишки вологими спонжами.
2. Тонізуємо шкіру протизапальним тоніком "ВугріНет" з прополісом і колоїдним сріблом.
3. Проводимо "холодне розпарювання", або "холодне гідрування" за допомогою Геля-кератолітика. Видавлюємо Гель в мисочку і наносимо на обличчя пензлем, обходячи область очей: препаратом не можна працювати в орбітальній зоні. Шар препарату має бути щільним і рівномірним. Далі накриваємо обличчя плівкою з отвором для дихання, і витримуємо 20 хвилин. Зверху плівки можна покласти гарячий вологий рушник. Гідруючим компонентом Геля-кератолітика є Urea (сечовина).
4. Приступаємо безпосередньо до чистки. Вмикаємо апарат УЗ-скрабер, вибираємо потужність і обробляємо вібруючим наконечником лопатки шкіру обличчя. Плівку знімаємо поступово, звільняючи лише ту область, по якій працюватимемо. Гель-кератолітик є провідником для ультразвука.
5. Прибираємо залишки Гелю вологими спонжами, тонізуємо обличчя Тоніком "ВугріНет".
6. На завершення процедури наносимо "Каемульсію", живильну і заспокійливу емульсію, яка знімає роздратування, відмінно вбирається, матує і адаптується до будь-якого типа шкіри.
Після чистки бажано звузити пори, що очистилися, щоб вони не почали активно заповнюватися себумом. Для цього можете нанести маску "Стевія" або маску "Глиняна".

Періодичність процедури: індивідуально. Як правило, рекомендують робити УЗ-чистку не частіше 1 разу в місяць. Також можна провести курс в 3-4 чистки 1 раз на 10 днів, а потім зробити перерву в декілька місяців.

Що дає ультразвукова чистка: Очищує шкіру від жиру і зовнішніх забруднень, видаляє відмерлі клітини епідермісу, відкриває протоки сальних залоз, зменшуючи їх видимий розмір. Високочастотні коливання роблять мікромасаж шкіри на клітинному рівні, який прискорює обмінні процеси, покращує кровопостачання і циркуляцію лімфи. В результаті шкіра очищується, підтягується, стає м'якшою і свіжішою, підвищується здатність до самозволоження, вирівнюється тон шкіри. Завдяки тому, що ми зменщили товщину рогового шару, зменшується і глибина дрібних зморшок, а нанесені на шкіру надалі препарати краще вбираються та ефективніше працюють.

Чого не слід очікувати: видалення великих комедонов. Для цього потрібна механіча чистка. Миттєвого лікування вугрової хвороби: ультразвуком взагалі не можна працювати по запальних елементах, оскільки будь-який масаж при акне протипоказаний. Також не можна робити чистку при пошкодженнях шкіри і гострому герпесі.

Купити препарати для чистки >