МЕНЮ КАТАЛОГ

Процедура "Гліколевий пілінг"


Процедура "Гликолевый пилинг" от Каэтана

Майстер-клас з салонної процедури хімічного пілінгу з АНА-кислотами

ПІЛІНГ (від англ. to peel — очищати, знімати шкірку) - процес видалення клітин епідермісу, при необхідності з проникненням до дерми, за допомогою різних методів, для вирішення різних косметичних проблем.

"Каетана" представляє три класичних пілінга з кислотністю 20-30% та ph 1,8-1,2 - "Винний", "Гліколевий" і "Саліциловий", і два легких пілінга на період активного сонця: "Літній Молочний" і "Літній Саліциловий".


Ефект від процедури хімічного пілінгу

Шкіра звільняється від надлишку рогового шару, розгладжується і набуває здорового сяйва. Зменшуються нерівності, дрібні зморшки, звужуються пори. Шкіра очищується, світлішає, освітлюються і зникають пігментні плями. Відбувається помітний ефект омолоджування. Відновлюється процес самозволоження, регулюється саловиділення, шкіра відповідає на стрес активною регенерацією і перебудовується на нормальну, "молоду" програму.

Показання до процедури

Юний вік: Масна проблемна шкіра, себорея. Акне, пост-акне, гіперкератинізація, закупорка пор. Гіперпігментація, у тому числі веснянки. Профілактика і догляд при контагіозному молюску.
Молода вікова група (25-35 років): Профілактика фотостаріння. Профілактика і лікування папілловірусної інфекції. Дуже суха шкіра, відчуття стягнутості, почервоніння, огрублення, лущення шкіри. Акне і пост-акне (до пост-акне відноситься: розширення пор, нерівномірна текстура шкіри, рубці, застійні плями, пост-запальна гипер- і депігментація, стійка еритема і розширення капілярів).
Средняя і старша вікова група (40 і більше років):Підготовка до глибокої дермабразії і шкірно-пластичних операцій. Розтяжки, рубці, шрами, змозолілості, іхтіоз. Гіперпігментація (хлоазми і старечі плями). Профілактика і корекція косметичних дефектів шкіри (зморшки, складки, в'януча шкіра).

Хід процедури

1. Очищуємо шкіру клієнта за допомогою Гелю очищуючого демакіяжного. Наносимо гель на обличчя, змивається вологими спонжами.
2. Проводимо глибоке очищення обличчя за допомогою бавовняного Фітопілінга. Наносимо кремовий пілінг на обличчя, витримуємо декілька хвилин, легкими рухами проводимо скатку.
3. Наносимо на обличчя Гліколевий пілінг. Для цього невелику кількість гелю видавлюємо в мисочку, звідки беремо пілінг пензлем і наносимо на обличчя клієнта, обходячи очі. Час експозиції - 2-3 хвилини на першій процедурі, поступово доводимо до 7-10 хвилин на подальших. Процедура проводиться 1 раз на тиждень. Для вирішення різних проблем шкіри знадобиться від 5 до 15 процедур. Для масної, проблемної шкіри більше підходить саліциловий пілінг, для зрілої або сухої - винний або гліколевий.
4. Знімається Гліколевий пілінг добре віджатими вологими спонжами. Якщо є необхідність негайно припинити дію пілінга, наносимо Нейтралізатор.
5. Завершуємо процедуру кремом Заспокійливим для подразненої шкіри. Крем має сонцезахисний чинник SPF-15 для додаткового захисту шкіри після пілінгу.

Домашній догляд після процедури хімічного пілінгу: крем Заспокійливий, Каемульсія, креми лінії ПротиСонечко.Окрім традиційного курсового застосування в 7-10 процедур, ви можете проводити пілінг і як разову процедуру, і короткими курсами в 3-5 процедур, виходячи з діагностики і можливостей клієнта. При курсовому застосуванні ефект буде триваліший.

Протипоказання

Травми в області нанесення пілінга, попередні лазерні або механічні пілінги (хімічний пілінг проводять, якщо минуло не менше шести місяців). Важка і дуже важка форма вугрової хвороби - папулопустульозна стадія. Герпес в активній фазі. Атопічний дерматит, демодекоз у гострій стадії, хронічна кропив'янка. Високі фототипи від 4-го до 6-го, тобто від смаглявих людей середземноморського типу до дуже смуглявих і темношкірих. Вагітність. Розацеа і велика кількість запалених судин. Прийом препаратів з вмістом роаккутана менш, ніж за шість місяців до процедури пілінга. Шкіра атрофічна, стоншена в результаті вікових змін (хроностаріння). Недавнє проходження курсу хіміотерапії, курсу гормональної терапії для лікування акне. Онкозахворювання шкіри, невуси, бородавки.

Купити хімічні пілінги >