МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Новини > Новинка! Відбілюючі амули "Belissimo"

Новинка! Відбілюючі амули "Belissimo"


Новинка! Отбеливающие амулы "Belissimo"

Зустрічайте - амули "Belissimo", ультрасучасний, ультраеффективний відбілюючий препарат!

Його ефектівнось зумовлена двома чинниками.
По-перше, ми використали інноваційну технологію на косметичному ринку, розробку всесвітньо відомої компанії "Infinitec" (Барселона). Ця технологія називається "Косметичний дрон".
По-друге, додали в наші ампули розробку тієї ж компанії, відбілюючу композицію "Pure White", яка різко відрізняється від аналогів, відомих на сьогодні.

Суть технології "Косметичний дрон" в тому, що існує універсальний транспорт, який активно проникає в глибокі шари шкіри. Такому транспорту можливо надати властивості, з одного боку, захоплювати потрібні молекули косметичного продукту, а з іншої - приєднуватися до строго позначених кліток, наприклад, до меланоцитів. Таким чином, наномолекули "дрона" "протягують" необхідні космецевтичні компоненти крізь епідермальний бар'єр, і прикріплюють до мембран потрібних клітин.
В ампулах "Belissimo" "косметичний дрон" транспортує відбілюючу композицію "Pure White" до мембран меланоцитов.

Що це нам дає?

Активні компоненти прикріплюються лише до меланоцитів, і не впливають на інші клітини та структури шкіри. Більш того, "Pure White" впливає лише на гіперактивні меланоцити. Так запатентованая технологія від фірми "Infinitec" дає доведений ефект відбілювання та освітлення.
Випробування на добровольцях показали, що тон шкіри стає яскравішим в 13 разів в порівнянні з плацебо. А темні плями в порівнянні з плацебо стають світліше в 7 разів.

Використовуйте даний препарат під альгінатні і гіпсові маски, вводіть за допомогою електропорації і УЗ-фонофореза в рамках відбілюючих програм. Оскільки ампули "Belissimo" - висококонцентрований продукт, для використання під апарати змішуйте 1-2 мл препарату з 2-3 краплями гіалуронової кислоти «Каетана» для додаткового зволоження пігментованої шкіри, або з 2-3 краплями сироватки "Belissimo". Для нанесення під альгінатні або гіпсові маски змішуйте 1 -2 мл препарату з 7-10 мл маски "Belissimo".

Вже є в наявності!