МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Новини > Новинка! Літні пілінги Каетана

Новинка! Літні пілінги Каетана


Летние пилинги Каэтана

Шановні колеги! На прохання одеських косметологів - представляємо Вам серію літніх хімічних пілінгов!

А саме "Пілінг літній Молочний" і "Пілінг літній Саліциловий". З цими препаратами процедуру хімічного пілінга можна проводити увесь рік!
До літніх пілінгам відносяться неагресивні поверхневі пілінги з низькою кислотністю. Це мигдальні та молочні пілінги, а також, з обмовкою, і саліциловий пілінг з середнім рН і зниженою концентрацією. Дана серія розроблена з врахуванням протипоказань застосування хімічних пілінгов в літній час. Зокрема, зменшена концентрація кислоти до 20-22%, а рН підвищений до 2,7 – 3,0. Застосована молочна кислота, що не має фотосенсибілізуючої дії, не проникає глибоко в шкіру, а в саліциловому "Літньому" пілінгу, відповідно, кислота саліцилова. У саліциловий "Літній" пілінг до молочної (18%) додана саліцилова кислота (1,8%). У молочний "Літній" пілінг входить лише натуральна молочна кислота (20%). Молочна кислота (Lactic Acid) входить до групи органічних, так званих АНА-кислот. Вона є натуральною і біологічно безпечною, гомологічною для людського організму речовиною, оскільки бере участь в процесі обміну вуглеводів в організмі людини, а також є важливою складовою натурального зволожуючого чинника шкіри (NMF).
Літні пілінги спеціально розроблені для людей, що не бажають переривати курс зволоження/відлущування (молочний пілінг) або курс лікування вугрового висипу (саліциловий пілінг), в літній період, а також можуть використовуватися як підготовчий етап до глибших і серйозніших процедур.