МЕНЮ КАТАЛОГ ВХІД/ПРАЙС
> Головна > Каталог > Косметика для SPA процедур Kaetana > Альгінатне обгортання Обертон

Альгінатне обгортання Обертон

Артикул: 206

Об`єм: 600 г


Дізнатись ціну


Антицелюлітне обгортання з водоростями. Економічна процедура і чудовий, яскраво виражений ефект. Не вимагає змивання в душі!

Діагностика

Целюліт, тобто локальні неестетичні відкладення жиру в гіподермі, не пов'язані з ендокринною або іншою патологією, і, як результат, частковий фіброз жирової тканини. Загальний незадовільний стан шкіри, не пов'язаний з целюлітом, наприклад, сухість і лущення після літньої відпустки на морі або на дачі. Надлишкова маса тіла.

Склад

Альгінат натрію, сульфат кальцію, тальк, ментол, ламінарія, фукус, спіруліна, вітамін С, фосфат натрію, пірофосфат натрію, бромелайн, кофеїн.

Ефект

Покращує обмінні процеси, підвищує пружність шкіри, допомагає позбавитися від ефекту «апельсинової кірки» на стегнах, сідницях і животі. Перешкоджає зайвому накопиченню рідини, нормалізує кровообіг, зволожує і розгладжує шкіру.

Застосування

Проведіть ексфоліацію зони стегон і сідниць за допомогою Крем-скраба «Протіцел». Нанесіть один з концентратів «Протіцел-Мікс», зробіть по ньому масаж. За 5-30 хвилин до нанесення на шкіру приготуйте робочу суміш. «Обертон» застигає від тепла тіла клієнта, тому замішану альгинатну маску можна зберігати так довго. Насипте в ємність достатнього об'єму 1 частину сухого препарату і додайте 9 частин води. Наприклад, на 100 г порошку необхідно 900 мл води. Інтенсивно розмішайте суміш, розбиваючи грудочки. Можна використовувати міксер. Витримавши суміш 5-30 хвилин, тонким шаром нанесіть її пензлем на оброблювану зону. Нанесіть маску повторно на ті місця, де просвічує шкіра. Витримайте обгортання 20-25 хвилин, потім зніміть застиглу маску. Змийте залишки маски вологою губкою, завершіть процедуру антицелюлітним кремом «Протицел».

Термін зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С