МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог > Альгінатні та моделюючі маски Kaetana > Альгінатний гель під Термоактивну маску

Альгінатний гель під Термоактивну маску

Артикул: 101.

Об`єм: 150 мл


Дізнатись ціну


Тонка альгінатна маска-гель під гіпсову маску "Гарячий Сніг". Додатковий ефект альгінату і захист брів клієнта.

Діагностика

Універсальна процедура для сухої чутливої шкіри, що в'яне, для шкіри із зниженим обміном речовин, для масної та пористої шкіри.

Склад

Вода, альгінат натрію, консервант.

Ефект

В процесі процедури "Гарячий Сніг" між шкірою і Термоактивною маскою утворюється тонка альгинатная маска. Унаслідок пластифікації гелю Альгинатного система герметично прилягає до шкіри. Симбіоз двох масок дає ефект синергії - взаємодоповнення і взаємопідсилення зі всіма позитивними результатами: процедура підтягує, зволожує, освітлює, тонізує, знімає набряклість.

Застосування

Проведіть очищення обличчя та шиї. Прикрийте очі клієнта злегка вологими бавовняними дисками. Нанесіть Альгінатний гель пензлем на все обличчя товстим шаром, обходячи прикриті очі. Постарайтеся нанести гель на нижню повіку і область «гусячих лапок» як можна ближче до ока. Геля в упаковці 150 мл повинно вистачити приблизно на 5 процедур. Не наносьте препарат на область щитовидної залози. Накрийте обличчя марлевою серветкою з прорізом для носа і повторно змастіть гелем брови і область над верхньою губою. Зверху нанесіть Термоактивну маску "Гарячий Сніг". Через 20 хвилин зніміть гіпсову маску. Залишки тонкої альгінатної маски приберіть вологими спонжами або крюшоном, нанесіть крем по діагностиці.

Строк зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С