МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог > Альгінатні та моделюючі маски Kaetana > ТермоАктивна маска "Гарячий Сніг"

ТермоАктивна маска "Гарячий Сніг"

Хіт продажу

Артикул: 101

Об`єм: 1300 г


Дізнатись ціну


Діагностика

Універсальна процедура для сухої чутливої шкіри, що в'яне, для шкіри із зниженим обміном речовин, для масної і пористої шкіри.

Склад

Сульфат кальцію напівводний, оксид магнію, оксид цинку, карбонат кальцію, тіосульфат натрію.

Ефект

Маска має потрійний ефект.
Термоеффект, унаслідок якого розширюються судини, що сприяє глибшому проникненню в шкіру препаратів, які наносяться під маску. Судинорозширювальний ефект зміняється судинозвужувальним - йде тренування судин. На цьому заснований широко відомий ефект лазні та сауни.
Моделюючий ефект. Якщо нанести під маску Альгінатний гель, в процесі процедури між шкірою і Термоактивною маскою утвориться тонка альгінатна маска. Симбіоз двох масок дає ефект синергії - взаємодоповнення і взаємопідсилення зі всіма позитивними результатами: підтягуючим, зволожуючим, освітлюючим, тонізуючим, знімаючим набряклість.
Фізіотерапевтичний, або «вакуум-ефект». Завдяки пластифікації Альгінатного гелю, система герметично прилягає до шкіри. А коли маска проходить температурний пік, охолоджується і зменшується в об'ємі, шкіра і підлягаючі м'язи скорочуються (ефект гумової присоски). Це дає виражену тонізацію не лише шкіри, але і м'язів, яка тримається дуже довго.

Застосування

Проведіть очищення обличчя. Прикрийте очі клієнта злегка вологими бавовняними дисками. Нанесіть Альгінатний гель пензлем на все обличчя товстим шаром. Накрийте обличчя марлевою серветкою з прорізом для носа і повторно змастіть гелем брови і область над верхньою губою. Приготуйте Термоактивну маску: насипте в ємність 3 частини порошку і долийте 1 частину води кімнатної температури. Наприклад, на 200 г порошку потрібно 73 мл води. Швидко і ретельно вимісіть маску, нанесіть шпателем на обличчя повністю, залишивши тільки ніс для дихання. Не можна наносити маску на область щитовидної залози. Маска спочатку нагріється до 45-46°С, потім охолоне - у цей момент пластифікується Альгінатний гель. Через 20 хвилин зніміть гіпсову маску. Залишки тонкої альгинатной маски приберіть вологими спонжами або крюшоном, нанесіть крем по діагностиці.

Строк зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С


Дивитися процедуру для тіла >
Дивитися процедуру для обличчя >