МЕНЮ КАТАЛОГ ВХІД/ПРАЙС
> Головна > Каталог > Антивікова косметика Anti-Age, Kaetana > Крем антивіковий Anti-Age

Крем антивіковий Anti-Age

Хіт продажу

Артикул: 049

Об`єм: 210 мл


Дізнатись ціну


Діагностика

Зріла в'януча шкіра, що потребує Anti-Age догляду. Вікові зміни шкіри (зморшки, втрата тонусу і еластичності шкіри), профілактика старіння шкіри. Гіперкератоз, нерівний рельєф шкіри. Застійні плями і інфільтрати. Не рекомендується для молодої шкіри без ознак старіння.

Склад

Оливкова олійка, екстракт розмарину, вітаміни A, F, РР, З, Е і групи В, гіалуронова кислота, екстракт морських водоростей Seamollient, екстракт планктону Artemia Salina 10%.

Ефект

Біоенергостимулюючий препарат новітнього покоління. Активізує процес регенерації шкіри, сприяє нормалізації енергетики кліток. Розгладжує зморшки і зменшує їхню глибину, запобігає появі нових. Інтенсивно живить і зволожує. Підвищує шкірний імунітет. Захищає ДНК клітин від пошкоджень.

Застосування

У салоні - як завершуючий догляд після процедури для зрілої шкіри. Вдома - нанести активними масажними рухами на добре очищену шкіру. Чудово всотується шкірою, не залишає масної плівки. Можна застосовувати щодня.

Термін зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° СДивитися процедуру Anti-Age >