МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог > "Anti-Age", антивікова косметика Kaetana > "Anti-Age" Маска антивікова

"Anti-Age" Маска антивікова

Артикул: 048

Об`єм: 210 мл


Дізнатись ціну


Діагностика

Зріла в'януча шкіра, що потребує Anti-Age догляду. Вікові зміни шкіри (зморшки, втрата тонусу і еластичності шкіри), профілактика старіння шкіри. Гіперкератоз, нерівний рельєф шкіри. Застійні плями та інфільтрати. Не рекомендується для молодої шкіри без ознак старіння.

Склад

Папаїн 7%, екстракт розмарину, вітаміни A, F, РР, З, Е і групи В, гіалуронова кислота, екстракт морських водоростей Seamollient, екстракт планктону Artemia Salina 10%.

Ефект

Біоенергостимулюючий препарат новітнього покоління. Активізує процес регенерації шкіри, сприяє нормалізації енергетики кліток. Розгладжує зморшки і зменшує їхню глибину, запобігає появі нових. Інтенсивно живить і зволожує. Підвищує шкірний імунітет. Захищає ДНК клітин від пошкоджень. Процедура з маскою Anti-age (ферментативний пілінг) особливо показана для вікової шкіри, оскільки сприяє вирівнюванню рельєфу, зменшенню глибини зморшок, посиленню процесів регенерації і омолодженню. За рахунок активізації мікроциркуляції покращується і колір обличчя. Важливо також, що маска дуже м'яко і глибоко очищає шкіру, не маючи абразивного ефекту.

Застосування

Нанести середнім шаром на добре очищену шкіру обличчя та шиї, не уникаючи і області довкола очей, провести по масці моделюючий масаж протягом 3 хвилин. Витримати маску ще 15 хвилин. Залишки маски змити теплою водою, тонізувати шкіру, нанести крем Anti-Аge. При чутливій шкірі можливе активне пощипування і гіперемія, відчуття інтенсивного тепла, як і при класичному ферментативному пілінгу. Ці відчуття минають приблизно через 20 хвилин після процедури.

Строк зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С