МЕНЮ КАТАЛОГ ВХІД/ПРАЙС
> Головна > Каталог > Антивікова косметика Anti-Age, Kaetana > Сироватка антивікова Anti-Age

Сироватка антивікова Anti-Age

Артикул: 047

Об`єм: 150 мл


Дізнатись ціну


Сироватка Anti-age - це косметичний засіб на основі провідника-арістофлекса, який містить величезну кількість біологічно активних речовин в концентрованому вигляді (приблизно у 10 разів більше, ніж креми для обличчя). Регулярне використання сироватки Anti-Аge дає швидкий і видимий ефект омолоджування.

Діагностика

Зріла в'януча шкіра, що потребує Anti-Age догляду. Вікові зміни шкіри (зморшки, втрата тонусу і еластичності шкіри), профілактика старіння шкіри. Гіперкератоз, нерівний рельєф шкіри. Застійні плями і інфільтрати. Не рекомендується для молодої шкіри без ознак старіння.

Склад

Арістофлекс, целюлоза, гіалуронова кислота, вітамін С, екстракт морських водоростей Seamollient, фермент папаїн, екстракт планктону Artemia Salina 10%.

Ефект

Біоенергостимулюючий препарат новітнього покоління. Активізує процес регенерації шкіри, сприяє нормалізації енергетики кліток. Розгладжує зморшки і зменшує їхню глибину, запобігає появі нових. Інтенсивно живить і зволожує. Підвищує шкірний імунітет. Захищає ДНК клітин від пошкоджень. Фермент папаїн забезпечує ніжне і глибоке очищення шкіри, вирівнює і освітлює її, стимулює оновлення клітин.

Застосування

Сироватку Anti-Аge в кількості 3-4 крапель нанести на чисту шкіру обличчя, шиї, декольте, зробити по препарату легкий масаж. Можна вводити за допомогою електропорациі, наносити під гіпсові і альгинатні маски, для цього нанесіть препарат на обличчя пласким пензлем. При чутливій шкірі можливе активне пощипування і гіперемія, які минають через 20 хвилин після процедури. На завершення нанести крем Anti-Аge.

Термін зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С