МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог > "Небесний погляд", косметика навколо очей Kaetana > "Анютіни Глазки" Альгінатна маска навколо очей

"Анютіни Глазки" Альгінатна маска навколо очей

Артикул: 050

Об`єм: 10 масок по 5 г


Дізнатись ціну


Красива, нова, революційна маска!

Альгінатна прозора гелева маска для догляду за областю очей. Ботокс-ефект без мезотерапій, побічних ефектів і звикання!

Діагностика

Суха, атонічна, вікова шкіра, детоксикація шкіри, профілактика раннього старіння, проблеми гіперпігментації, купероз, зняття набряклості і темних кругів в області очей, причина яких - застійні явища в капілярній мережі, зморшки довкола очей, понижений тургор шкіри, поліпшення росту брів і вій.

Склад

Альгінат, водорості діатомові (Diatomaceous Earth), екстракт водоростей Lola Implexа, екстракт фіалки триколірної (Анютіних глазок).

Ефект

Багатофункціональний препарат. Швидко відновлює шкіру, дає негайно розгладжуючий і ліфтінговий ефект. Сприяє глибшому проникненню живильних речовин з препаратів, нанесених під маску. Маска на основі екстракту водорості Lola Implexа розроблена для активізації біологічних функцій шкіри. Маска живить, зволожує, зменшує мускульне скорочення, покращує синтез колагену і зв'язує вільні радикали. Доглядає брови і вії. Завдяки міорелаксантним властивостям маски зменшуються мімічні зморшки.

Застосування

Зніміть макіяж з брів та повік клієнтки, очистіть шкіру обличчя. Для посилення ефекту нанесіть під маску сироватку "Анютіни Глазки". Висипте в мисочку вміст однієї упаковки маски (5г), додайте 10-12 мл чистої води кімнатної температури. Активно вимішайте шпателем до отримання однорідного напівпрозорого гелю. Попросите клієнтку закрити очі, і нанесіть маску шпателем повністю на орбітальну зону: під очі, на вії, на повіки, на брови. Залишки маски можна нанести на наявні зморшки. Витримайте маску 15 хвилин. Зніміть застиглу альгінатну маску одним пластом, починаючи з країв. Маска легко відділяється від брів і вій. На завершення процедури нанесіть крем "Анютіни Глазки", його ж рекомендуйте в якості домашнього догляду.

Строк зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С