МЕНЮ КАТАЛОГ ВХІД/ПРАЙС
> Головна > Каталог > Відбілююча косметика Belissimo, Kaetana > Сироватка відбілююча Belissimo

Сироватка відбілююча Belissimo

Артикул: 044

Об`єм: 150 мл


Дізнатись ціну


Сироватка (англ. serum) в косметології - це форма препаратів, що мають високу концентрацію активних компонентів.

Діагностика

Гіперпігментована шкіра. Біологічне і фотостаріння - хлоазми, «вікові плями», лентіго, веснянки. Корекція постпілінгових і післяопераційних ускладнень, пов'язаних з порушенням пігментації. Пігментація при прийомі протизаплідних пігулок.

Склад

Арістофлекс (провідник), екстракт м'яти, вітаміни С, Е, Х50 lightening (арбутин), Belides, комплекс AHA (фруктових) кислот.

Ефект

Швидке освітлення шкіри, видалення пігментних плям, вирівнювання кольору. Уповільнення швидкості синтезу меланіну в меланоцитах. Стимулювання процесу утворення колагену, поліпшення тонусу і тургору шкіри. Утримування вологи в тканинах, зменшення глибини шкірного малюнка. Візуальне поліпшення зовнішнього вигляду шкіри.

Застосування

На добре очищену шкіру обличчя та шиї нанесіть препарат пласким пензлем, видавивши невелику кількість засобу в мисочку. По препарату можна працювати апаратами для УЗ-фонофореза та електропорації. Поверх Сироватки можна накладати альгінатні, термоактивні та інші маски. Експозиція від 3-4 до 10 хвилин, залежно від чутливості шкіри. Знявши залишки препарату вологими спонжами, на завершення процедури нанесіть крем по діагностиці. Якщо потрібно заспокоїти шкіру, використовуйте "Каемульсію" або крем "Заспокійливий", а для посилення ефекту - крем "Belissimo". Відбілююча сироватка за складом є також кислотним пілінгом, тому курс відбілюючих процедур не можна поєднувати з курсом хімічних пілінгов. Не застосовуйте сироватку в одній відбілюючій процедурі з маскою "Belissimo", оберіть щось одне. Засіб може викликати гіперемію, яка минає незабаром після процедури.

Термін зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С