МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог > Позасерійні препарати > Каемульсія

Каемульсія

Хіт продажу

Артикул: 071

Об`єм: 210 мл


Дізнатись ціну


"Каемульсія" - це інтенсивна живильна і заспокійлива емульсія для всіх типів шкіри.

Діагностика

Суха чутлива шкіра, схильна до подразнень і дерматитів різного походження. Масна проблемна шкіра, схильна до висипань і акне. Шкіра, схильна до судинних проблем (телеангіоектазія, або купероз).

Склад

Вода, олія ши, масло зародків пшениці, екстракт люцерни масляний, β-каротин, ланолін, аскорбінова кислота. Головною діючою речовиною препарату є висококонцентрований екстракт люцерни. Люцерна - одна з рослин-лідерів за змістом фітогормонов, які мають яскраво виражені омолоджуючі властивості.

Ефект

"Каемульсия" регулює водно-ліпідний баланс шкіри будь-якої природи. Відновлює структуру сухої шкіри, володіє регенеративними властивостями. Нормалізує функцію сальних залоз жирної шкіри, що приводить до зникнення характерного блиску. Швидко вбирається, надає шкірі матовість, є гарною основою під макіяж. Усуває купероз завдяки комбінації вітамінів С, К і Р. Ця комбінація вважається класичною при терапії куперозу і використовується у всіх без виключення антикуперозних засобах. Також препарат допомагає при сонячних опіках, регенерує шкіру, загоює ранки.

Застосування

У салоні - при завершенні будь-якої процедури для чутливої і схильної до подразнень шкіри. Препарат швидко вбирається, не залишаючи жирного блиску, і не закупорює пори. Як основу під альгінатні, термоактивні, трав'яні маски (Трав'яні коктейлі "Каетана"). Удома - як крем для щоденного догляду як для сухої чутливої шкіри, так і для масної шкіри, схильної до акне і подразнень. Як основа під макіяж, або як сонцезахисний крем SPF-10. Як загоюючий засіб при дерматитах, дрібних порізах, укусах комах.

Строк зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С