МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог > "Каепілінг", хімічні пілінги Kaetana > "Літній молочний" Каепілінг

"Літній молочний" Каепілінг

Артикул: gp6

Об`єм: 150 мл


Дізнатись ціну


Літній молочний пілінг. До літніх пілінгам відносяться неагресивні поверхневі пілінги з низькою кислотністю. Даний продукт розроблений з урахуванням протипоказань застосування хімічних пілінгов в літній час. Застосована молочна кислота, що не має фотосенсибілізуючої дії, і не проникає глибоко в шкіру. Літні пілінги спеціально розроблені для людей, що не бажають переривати влітку курс зволоження та відлущування.

Діагностика

Суха, зневоднена шкіра, шкіра, яка лущиться. Вугрова хвороба легкої стадії (комедони, акне, постакне). Свіжі неглибокі стриї (розтяжки) на обличчі та тілі. Гіперпігментація епідермальна (пігментні плями розташовані на поверхні шкіри). Гіперкератоз (потовщення рогового шару шкіри, при якому вона стає нерівною). Себорея (надлишкове саловиділення). Фотостаріння (шкіра, що піддалася надмірному УФ-опроміненню). Підготовчий етап перед серйознішими і глибшими косметичними процедурами.

Активні компоненти

Молочна кислота 20%, екстракт м'яти перцевої. Сумарна кислотність 20%, рН - 2,7-3,0.

Ефект

Молочна кислота має кератолітичну дію за рахунок порушення зв'язків між корнеоцитами рогового шару, в результаті якого відбувається ексфоліація (лущення) ороговілих клітин епідермісу. Завдяки цим процесам відбувається проліферація (розмноження) клітин базального шару, тобто шкіра оновлюється. Молочна кислота є природним зволожувачем, регулює процес саловиділення, має антіоксидантну, бактеріостатичну і протизапальну дію.

Використання

Добре очистити шкіру обличчя та шиї. Видавити невелику кількість гелевого пілінгу в мисочку, нанести на обличчя і шию клієнта пласким пензлем, уникаючи області очей. Витримати від 2-3 до 10 хвилин, зняти добре віджатими вологими спонжами. Коли гель підсихає, сила його дії знижується, тому при довгих експозиціях ви можете змочувати пілінг на обличчі водою за допомогою пензля. Нейтралізація "Літніх" пілінгів не потрібна. На завершення процедури нанести крем Заспокійливий.

Строк зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С