МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог > "Каепілінг", хімічні пілінги Kaetana > "Літній саліциловий" Каепілінг

"Літній саліциловий" Каепілінг

Артикул: gp8

Об`єм: 150 мл


Дізнатись ціну


Літній саліциловий пілінг. Для клієнтів, що не бажають переривати лікування «Саліциловим пілінгом» в літній період. Відсоток вмісту саліцилової кислоти зменшений відносно основного продукту: «Каепілінга Саліцилового». До літніх пілінгів відносяться неагресивні поверхневі пілінги з низькою кислотністю. Це мигдальні і молочні пілінги, а також, з обмовкою, і саліциловий пілінг з середнім рН і зниженою концентрацією. Даний продукт розроблений з урахуванням протипоказань застосування хімічних пілінгов в літній період.

Діагностика

Жирна себорея, наслідки опіків, звичайні вугрі, хронічна екзема, псоріаз, дискератози, іхтіоз, хлоазми, фолікулярний гіперкератоз, а також в'януча шкіра, фотостаріння, гіперпігментація.

Активні компоненти

Молочна кислота 18%, саліцилова кислота 1,8%, екстракт м'яти перцевої. Сумарна кислотність 20%, рН - 2,7-3,0.

Ефект

Саліцилова кислота (від лат. salix - вербове дерево, з кори якого отримують цю речовину) є бета-гідрокислотою з кератолітичними властивостями, що має сильний протизапальний і антисептичний ефект. Саліцилова кислота скорочує надмірне саловиділення, і застосовується в косметології, в основному, для боротьби з акне. Молочна кислота підтягує, глибоко зволожує шкіру і сприяє її прискореній регенерації.

Використання

Добре очистити шкіру обличчя та шиї. Видавити невелику кількість гелевого пілінгу в мисочку, нанести на обличчя і шию клієнта пласким пензлем, уникаючи області очей. Витримати від 2-3 до 10 хвилин, зняти добре віджатими вологими спонжами. Коли гель підсихає, сила його дії знижується, тому при довгих експозиціях ви можете змочувати пілінг на обличчі водою за допомогою пензля. Нейтралізація "Літніх" пілінгів не потрібна. На завершення процедури нанести крем Заспокійливий.

Строк зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С