МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог > "Каепілінг", хімічні пілінги Kaetana > "Винний" Каепілінг

"Винний" Каепілінг

Артикул: gp2

Об`єм: 150 мл


Дізнатись ціну


Винний пілінг. Поверхневий хімічний пілінг, який дуже добре шліфує поверхню шкіри.
АНА (альфа-гідрооксікислоти) розчиняють ліпідний міжклітинний «цемент», який зв'язує клітини епідермісу, і полегшують їх видалення з поверхні шкіри. Цей препарат стимулює процес регенерації і прискорює оновлення епідермісу.

Діагностика

Для забрудненої, пористої масної шкіри, що лущиться, а також для зрілої обезводненої шкіри зі зморшками. Чудова профілактика біологічного старіння.

Активні компоненти

Винна кислота 8,61%, лимонна кислота 8,61%, молочна кислота 8,61%, яблучна кислота 3,15%, гліколева кислота 2,15%, екстракт червоного вина (Merlot). Сумарна кислотність 20%, рН -1,3.

Ефект

Завдяки відшелушуючій дії фруктових кислот, посилюється регенерація та оновлення клітин епідермісу, поліпшується кровообіг, розгладжуються зморшки, очищуються пори, нормалізується функція сальних залоз. Шкіра набуває підтягнутого і здорового вигляду, стає більш свіжою, пружною та еластичною.

Використання

Добре очистити шкіру обличчя та шиї. Видавити невелику кількість гелевого пілінгу в мисочку, нанести на обличчя і шию клієнта пласким пензлем, уникаючи області очей. Витримати від 2-3 до 10 хвилин, зняти добре віджатими вологими спонжами. При необхідності припинити дію пілінгу, протерти шкіру Нейтралізатором. На завершення процедури нанести крем Заспокійливий.

Строк зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С