МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог > "Каепілінг", хімічні пілінги Kaetana > "Саліциловий" Каепілінг

"Саліциловий" Каепілінг

Хіт продажу

Артикул: gp3

Об`єм: 150 мл


Дізнатись ціну


Саліциловий пілінг. Даний вид поверхневого пілінгу вирішує завдання «два в одному»: забезпечує омолоджуючий, кератолітичний, освітлюючий і антиоксидантний ефект, в поєднанні з лікувальною, протизапальною й антисептичною дією. Оригінальний запах, гелева текстура будуть приємні в роботі Вам і сподобаються Вашим клієнтам.

Діагностика

Жирна себорея, наслідки опіків, звичайні вугрі, хронічна екзема, псоріаз, дискератози, іхтіоз, хлоазми, фолікулярний гіперкератоз, а також в'януча шкіра, фотостаріння шкіри, гіперпігментація.

Активні компоненти

Винна кислота 8%, лимонна кислота 8%, молочна кислота 8%, гліколева кислота 2%, яблучна кислота 2,15%, саліцилова кислота 2%, екстракт червоного вина (Merlot). Сумарна кислотність 30%, рН -1,8.

Ефект

Саліцилова кислота (від лат. Salix - вербове дерево, з кори якого отримують цю речовину) є бета-гідрокислотою з кератолітичними властивостями, що має сильний протизапальний і антисептичний ефект. Прискорює клітинне оновлення і сприяє росту нових клітин. Саліцилова кислота скорочує надмірне саловиділення і застосовується в косметології, в основному, для боротьби з акне.

Використання

Добре очистити шкіру обличчя та шиї. Видавити невелику кількість гелевого пілінгу в мисочку, нанести на обличчя і шию клієнта пласким пензлем, уникаючи області очей. Витримати від 2-3 до 10 хвилин, зняти добре віджатими вологими спонжами. При необхідності припинити дію пілінгу, протерти шкіру Нейтралізатором. На завершення процедури нанести крем Заспокійливий.

Строк зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С