МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог > "Каепілінг", хімічні пілінги Kaetana > "Гліколевий" Каепілінг

"Гліколевий" Каепілінг

Хіт продажу

Артикул: gp1

Об`єм: 150 мл


Дізнатись ціну


Гліколевий пілінг. Найглибший серед поверхневих хімічних пілінгів. Запускає глибинні процеси регенерації, добре підходить для зрілої шкіри. Гліколевий пілінг надзвичайно популярний серед пацієнтів, оскільки гліколева кислота не дає такої сильної запальної реакції і такого тривалого почервоніння шкіри, як ТНА або фенол. Обличчя настільки швидко набуває нормального вигляду, що гліколевий пілінг на Заході називають lunch-time peel ("пілінг обідньої перерви").

Діагностика

Акне і пост-акне. В'януча і фотосенсібілізована шкіра. Дуже суха шкіра. Розтяжки, рубці та шрами. Гіперпігментація. Масна та проблемна шкіра, себорея.

Активні компоненти

Гліколева кислота 17,21%, лимонна кислота 4,31%, молочная кислота 4,31%, яблучна кислота 2,15%, винна кислота 2,15%, екстракт червоного вина (Merlot). Сумарна кислотність 30%, рН -1,2.

Ефект

Перебудовує роботу шкіри на «молоду», нормальну програму. Освітляє шкіру. Надає anti-age ефект. Вирішує проблеми вугрової хвороби (акне) і пост-акне. Підвищує стійкість шкіри до УФ-опромінення.

Використання

Добре очистити шкіру обличчя та шиї. Видавити невелику кількість гелевого пілінгу в мисочку, нанести на обличчя і шию клієнта пласким пензлем, уникаючи області очей. Витримати від 2-3 до 10 хвилин, зняти добре віджатими вологими спонжами. При необхідності припинити дію пілінгу, протерти шкіру Нейтралізатором. На завершення процедури нанести крем Заспокійливий.

Строк зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С


Дивитися процедуру гліколевого пілінга >