МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог > "Плантажене", косметика для зрілої шкіри, Kaetana > Фітогомаж "Плантажене"

Фітогомаж "Плантажене"

Артикул: 024

Об`єм: 210 мл


Дізнатись ціну


Живильний кремовий гоммаж-маска для очищення шкіри перед процедурою.

Діагностика

Шкіра будь-якої природи, а особливо суха і в'януча, шкіра з порушеною гидро-ліпідною мантією, чутлива шкіра, що постраждала від опіків і травм.

Склад

Вода, бавовна натуральна, оливкове масло, похідні кокосового масла, цетеарил оліват, диметикон, масло дерева ши, масло обліпихи, екстракт ромашки, азулен, екстракт солодки, вітамін Е, лінолева кислота - вітамін F, запашник, консервант.

Ефект

Глибоко і в той же час м'яко очищує поверхневий шар епідермісу, звільняючи його від клітин, що омертвіли, і готуючи до сприйняття подальших процедур. Регулює роботу сальної залози. Має протизапальну і антисептичну дію. Покращує колір обличчя, розгладжує мікрорельєф, підвищує пружність шкіри. Здатний швидко і ефективно оживити і освіжити навіть саму втомлену шкіру.

Застосування

Нанести на очищену шкіру обличчя і шиї. На молоду шкіру наносимо тонким шаром, витримуємо декілька хвилин, проводимо скатку, тонізуємо крюшоном "Молочним" або "Стевія". На суху в'янучу шкіру наносимо середнім шаром, робимо по препарату легкий масаж, витримуємо як маску 10 хвилин. Залишки препарату змиваємо вологими спонжами, тонізуємо шкіру Крюшоном "Молочним".

Строк зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С