МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог > Догляд за волоссям > Сироватка "Плацентарна" для реанімації волосся

Сироватка "Плацентарна" для реанімації волосся

Артикул: tr5

Об`єм: 100 мл


Дізнатись ціну


Сироватки для шкіри голови і волосся Kaetana® рекомендуються, як частина професійних програм у косметолога і трихолога, а також як самостійний засіб для домашнього догляду. Це незмивні препарати з багатим натуральним складом, без консервантів та ароматизаторів. Максимальний ефект від сироваток спостерігається при курсовому застосуванні.

Ефективна плацентарна сироватка глибокої дії з високою концентрацією натуральних активних компонентів відновлює структуру пошкодженого, тонкого, пористого і ламкого волосся, усуває сухість і позбавляє від посіченості. Прискорює ріст волосся за рахунок посилення кровообігу і додаткового живлення коренів. Сприяє зміцненню волосся зсередини і зовні. Рекомендована при уповільненому темпі росту волосся.

Сироватка пробуджує сплячі фолікули, тому вже через 2-3 місяці регулярного використання препарату волосся стане помітно густіше. Для створення сироватки був застосований гідролат лаванди, який, в якості природнього бальзама-кондиціонеру, робить волосся більш гладеньким і полегшує розчісування.

Всі природні компоненти, зібрані воєдино, ефективні для відновлення структури волосся.

Гідролат лаванди заспокоює суху і подразнену шкіру голови, допомагає зняти запалення при підвищеній жирності шкіри. Робить волосся більш гладеньким, міцними і здоровими.
Гідролізат плаценти стимулює мікроциркуляцію крові і обмінні процеси в шкірі, зміцнюючи волосся і покращуючи їх зростання.
Рослинні гідролізати в складі сироватки стимулюють кровообіг і забезпечують волосяні фолікули корисними речовинами, що сприяє регенерації клітин волосся, усуненню ламкості і розшаровуванню структури волосся.
Вітаміни, якими плацентарна сироватка насичує волосся, надають оздоровчий ефект і попереджають появу лупи.
Натуральні протеїни не дають волоссю посіктись і зупиняють його випадання.
Кератин регенерує волосся та надає еластичність.

Застосування

Ретельно промити волосся, підсушити рушником до вологого стану. Нанести сироватку по проборах на шкіру голови, помасажувати, потім розподілити засіб по всій довжині. Далі висушити волосся без фена. Можна також наносити на суху і чисту шкіру голови. Сироватка, нанесена на корені і волосся по всій довжині, починає діяти відразу і не вимагає змивання.
Рекомендуємо застосовувати 2-3 рази в тиждень, курсом 2-3 місяці. Курс можна повторювати регулярно.

Склад

Вода очищена, гліцерин, гідролат лаванди першої дистиляції, гідролізат плаценти, гідролізат рослинних протеїнів, бета-глюкан, гідролізат потеїнів кератину, вітаміни РР, В5.Строк зберігання 12 міс. з дати виробництва.
Температурний режим +5 +25° С. Продукт без консервантів, не зберігайте у спекотних та вологих приміщеннях.