МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог > Ампульна косметика Kaetana > Контакт-гель для апаратних методик

Контакт-гель для апаратних методик

НОВИНКА!

Артикул: А15

Об`єм: 100 мл


Дізнатись ціну


Контакт-гель Kaetana допомагає косметологічним апаратам максимально ефективно виконати свою роботу.

До складу гелю входять високоактивні регенерируючі, зволожуючі, підтягуючі та антисептичні компоненти.
Контакт-гель забезпечує не тільки легке ковзання маніпул приладів по поверхні шкіри, а, головне, забезпечує інтенсивну зволожуючу дію, регенеруючу, протинабрякову та судинностимулюючу дію.
Також Контакт-гель є самодостатнім засобом, тобто дієвий і результативний сам по собі, не потребує нанесення будь-якого додаткового косметичного засобу.
Ідеально підходить для наступних апаратних методик:
• Ультразвук;
• Радіохвильовий ліфтинг;
• Фонофорез;
• Мікротоки, гальваніка;
• Ультразвуковий Smas Lifting;
• Електропорація

Склад

ФІТОМЕЛАНІН – ноу-хау українських учених. З наукових лабораторій ФІТОМЕЛАНІН прийшов в косметологію. Він відкрив новий напрямок в косметиці, дозволяючи створювати на своїй основі препарати багатофункціонального дії. Основне завдання таких продуктів – відновити баланс у роботі клітин, порушення якого призводить до передчасного старіння.

Фітомеланін з екстракту гриба чага, екстракт водоростей, рутин, гідролізат троянди, екстракт алое, сапропель, пектин, карбомер, гіалуронова кислота, молочні протеїни, колаген, наносрібло, консервант.

Використання

Потрібну кількість Геля нанести безпосередньо на суху шкіру і виконувати процедуру за допомогою обраних апаратів. Після процедури будь-який надлишок Гелю видаляють за допомогою серветки, залишок втирають у шкіру.
Можна використовувати в домашньому догляді як зволожуючу і регенеруючу маску: нанести на очищену шкіру на 30 хвилин, залишки зняти серветкою, решту Геля масуючими рухами втерти в шкіру.

Строк зберігання 18 міс. з дати виробництва. Температурний режим для закритих ампул +5 +25° С+5 +25° С