МЕНЮ КАТАЛОГ ВХІД/ПРАЙС
> Головна > Каталог > Хімічні пілінги Kaetana > Каепілінг Ретиноловый 20%

Каепілінг Ретиноловый 20%

Артикул: gp11

Об`єм: 30 мл


Дізнатись ціну


Ретіноловий пілінг, рН-4,8, 20%. Поверхневий пілінг з результатами серединного. Ретіноловий пілінг працює не лише з епідермісом, але і з серединними шарами шкіри, проте, він досить безпечний. Пілінг здатний впорається із зморшками різної глибини, віковими змінами шкіри, рубцями і постакне, включаючи дуже глибокі і келоїдні утворення. Один з небагатьох видів хімічного пілінга, який успішно бореться з гіперпігментацією. Відмічено, що для багатьох ефект від дворазового ретінолового пілінга дорівнює ефекту від 10(!) сеансів пілінга гліколевою кислотою.
Багато з косметологів радять починати омолоджування саме з цієї процедури.

Діагностика

Ретіноловий пілінг — процедура, в основному, для зрілої шкіри. Вік можливих клієнтів - від 35 до 50 років. Для тих, кому менше 35-ти, ретіноловий пілінг буде корисний у випадках, якщо на шкірі присутні:
дуже яскрава і насичена пігментація;
виражені рубці від вугрового висипу;
перші ознаки деструктивних змін шкірних покривів; вугрі;
надмірна активність сальних залоз (жирна себорея).

Cклад

Спирт етиловий, вода очищена, ретінолова кислота 5%, резорцин 15%.

Резорцин – це допоміжний компонент, який виконує функцію каталізатора, тобто підсилює дію ретинолу, володіє потужною протизапальною дією.

Ретіноловая кислота – підвищує рівень мітотичної активності базальних кератіноцитів; нормалізуює процеси диференціювання і кератинізації в епідермісі; стимулюює синтез епідермальних ліпідів; активізує синтез епідермальних ліпідів; активізує синтез компонентів міжклітинного матриксу дерми; нормалізує синтез меланіну.

Важливо: Навіть серед досвідчених косметологів виникає плутанина: існують пілінги Ретіноловий (діюча речовина, - ретинол, або вітамін А) і ретіноєвий, так званий «жовтий» (діюча речовина - ретіноїди, наприклад - ретіноєва кислота). Основною відмінністю є діюча речовина пілінга.
Ретинол є нестабільним і легко руйнується при взаємодії з киснем і на світлі. Тому часто використовують пілінги вже з готовою ретіноєвою кислотою (ретіноєві пілінги). Проте ретіноєвая кислота є агресивнішою, процедура – більш травматічною, постпілінговий догляд – триваліший. Ретіноєві пілінги мають більше побічних ефектів, включаючи опіки. Тому ми віддали перевагу Ретіноловому пілінгу.
У «Каетани» - Ретіноловий пілінг.
Встуючись у шкіру, ретинол (ретіноловий пілінг) перетворюється на ретіноєву кислоту, яка депонується в тканинах. Потім, після того, як кислоти в тканинах накопичилася достатня кількість, починається інтенсивне лущення Тобто, шкіра сама регулює ту кількість ретіноєвої кислоти, яка необхідна їй для лущення. Таким чином, виключені хімічні опіки. Як тільки концентрація ретіноєвої кислоти зменшилася, ретинол, що залишився, знову перетвориться в кислоту і знову запускається процес лущення.

Застосування

Протокол процедури

Очищення проводиться звичайним способом: «Гель демакіяжний», «Фітопілінг», «Пілінг Бавовняний».
Далі наноситься сам ретіноловий пілінг.
Мінімальний час експозиції: засіб втирається (ватяною паличкою або руками в рукавичках) протягом 5 хвилин, шкіра підсушується, потім наноситься повторний шар пілінга (тим же чином). При необхідності, також наноситься і третій шар. Останній шар пілінга змивається самим клієнтом вже в домашніх умовах, через 10 годин (в середньому).

Кількість процедур, що рекомендується: 2-3 процедури один раз в тиждень з інтервалом 2-3 місяці. Обов'язковий УФ-захист шкіри.

Постпілінговий догляд

Шкіра відновлюється за 1-2 дні. Лущення і почервоніння є, але вони мінімальні. Якщо пригадати, що зазвичай період відновлення займає від 5 днів до двох тижнів, то різниця очевидна. Основна мета постпілінгового догляду – відновлення бар'єрної функції епідермісу.

Доглядові засоби повинні мати в своєму складі антиоксиданти, використовувати їх можна лише через декілька днів («Каемульсія» ідеально підійде);
Скориночки, що з'явилися, не можна примусово знімати, а процес лущення прискорювати;
Для умивання потрібно використовувати звичайну кімнатної температури воду;
При виході на вулицю обов'язкова міра захисту – нанесення сонцезахисного крему або Молочка з SPF-50 в літній час і SPF-25 в зимовий.
Необхідно відмовитися від декоративних косметичних засобів протягом 5-6 днів після процедури; Протягом 5-7 днів після процедури необхідно наносити «Крем заспокійливий після хімічних пілінгов з SPF-15» вранці і «Сироватку надзаспокійливу після травматичних процедур» ввечорі.

Срок хранения 18 мес. с даты производства. Температурный режим +5 +25° С