МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог > Каепілінг, хімічні пілінги Kaetana > Сироватка супер-заспокійлива

Сироватка супер-заспокійлива

НОВИНКА!

Артикул: 111

Об`єм: 60 мл


Дізнатись ціну


Діагностика

Роздратована шкіра після процедури Карбоксітерапії, косметичної чистки, хімічного пілінгу та інших подразнюючих процедур. Чутлива шкіра, схильна до подразнень і дерматити різної етіології. Шкіра після опіків, сонячних, термічних та інших.

Склад

Вода очищена, гідролізат протеїнів молочної сироватки, d-пантенол, лактоза, протеїни молока (Modukin™), акрілати/С10-30 алкіл акрілат кросполімер, ТЕА, алантоїн, цитрат натрію, рутин, гіалуронат натрію, парфюмерна композиція, феноксиетанол, капріліл гліколь, сорбінова кислота.

Активні компоненти

Modukin™ - складова цього інгредієнта активний молочний поліпептид, що пригнічує синтез медіаторів запалення, що надає швидку заспокійливу і протизапальну дію.

Алантоїн - ідеальний засіб для загоєння пошкоджених тканин - після його нанесення на шкіру відбувається швидка регенерація клітин за рахунок їх проліферації. Вона посилюється тривалим пом'якшувальним ефектом і зняттям больового синдрому, що відчувається незабаром після першого застосування алантоїну. Він також пом'якшує і зволожує шкіру.
Сучасними джерелами алантоїну є молюски виду Helix aspersa Muller – південноєвропейські родички виноградного равлика.

Рутин - інгрідієнт, що має зміцнюючі і підтягуючі властивості для капілярів шкіри. Тим самим допомагає запобігти виникненню купероза. Також демонструє властивості антиоксиданту.

Ефект

Сироватка має глибоко заспокійливу дію для шкіри будь-якої природи. Запобігає опікам та алергії після процедури. Відновлює структуру шкіри, має регенеруючі властивості.

Застосування

Як завершуючий етап процедур, які подразнюють шкіру, зокрема, після Карбоксітерапії від Каетана™, а також для шкіри з проблемами згідно діагностики.

Строк зберігання 18 міс. з дати виробництва. Температурний режим +5 +25° С