МЕНЮ КАТАЛОГ ВХІД/ПРАЙС
> Головна > Каталог > Хімічні пілінги Kaetana > Карбоксітерапія

Карбоксітерапія

НОВИНКА!

Артикул: 110

Об`єм: Гель 250 мл+10 масок


Дізнатись ціну


Набор для неінвазивної карбоксітерапії - безін'єкційного введення в шкіру газу СО2, який забезпечує засвоєння шкірою власного кисню (ефект Бора).
В наборі десять флізелінових Масок-основ, просочених комплексом АНА-кислот, і лужний Гель-активатор на 10 процедур.

Діагностика

Поліпшення текстури, тургора і кольору шкіри, освітлення. Забезпечення ліфтинга, боротьба з фото- і біологічним старінням. Відновлення шкіри після ушкоджувальних процедур. Набряклість, мішки і «сині круги» під очима. Боротьба з акне і пост-акне. Лікування купероза. Мінімізація рубцьової тканини. Зменшення кількості зморшок та їх вираженості. Детоксикація.

Активні компоненти

Маска-основа: молочна кислота, гліколева кислота, лимонна кислота, яблучна кислота, винна кислота.
Гель-активатор: бікарбонат натрію, поліакрилат натрію.
При з'єднанні компонентів виділяється газ СО2, який проникає в шкіру завдяки комплексу АНА-кислот в масці-основі.

Ефект

Ліфтинг і розгладжування зморшок, зняття набряклості. Зменшення набряклості і підвищення тонусу шкіри в орбітальній зоні. Поліпшення текстури і еластичності шкіри. Підвищення дермального імунітету, зняття ознак запалення. Зменшення рубців після операцій, акне і розтяжок. Глибоке зволоження шкіри. Освітлення і вирівнювання тону шкіри.

Застосування

Проведіть демакіяж і очищення шкіри. Захистіть очі клієнта вологими ватяними спонжами. Відкрийте герметичну упаковку з флізеліновою маскою-основою, просоченою кислотами. Накладіть Маску на обличчя і шию, щільно притискаючи її до шкіри. Пензлем нанесіть 25 мл гелю-активатора рівномірним товстим шаром поверх маски. Кожні 5 хвилин притискуйте систему маска/гель до обличчя. Можна провести УЗ-терапію по масці. Через 15 хвилин зніміть маску. Видаліть залишки препаратів спонжами, нанесіть крем по Вашій діагностиці. Кремами вибору можуть бути Крем Заспокійливий після хімічного пілінга або Каемульсія.

Під час безін'єкційної карбоксітерапії у клієнта може виникнути легке почервоніння шкіри і відчуття тепла. Це нормально. Вказані явища минають протягом деякого часу після закінчення процедури.

Термін зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С


Дивитися процедуру Карбоксітерапії >