МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог > ПротиСонечко, сонцезахисні засоби Kaetana > ДОМ. Крем ПротиСонечко spf-50

ДОМ. Крем ПротиСонечко spf-50

Артикул: Д261

Об`єм: 50 мл


Дізнатись ціну


Сонцезахисний крем з найвищим фактором SPF-50 для повного захисту від УФА і УФВ-випромінювання.

Застосування

Після салонних процедур, несумісних із засмагою. Як повсякденний сонцезахисний засіб найвищої якості. Засіб дозволяє отримати рівну засмагу світліше звичайної, зберігаючи при цьому водно-ліпідний баланс шкіри. На пляжі оновлюйте кожні 2 години, перше нанесення мінімум за 20 хвилин до виходу на сонце. Поза контекстом захисту від сонця, як живильний і зволожуючий крем для обличчя і тіла. Засіб не містить запашників і барвників, прекрасно вбирається, не липне. Може бути основою під макіяж. Гіпоалергенний.

Склад

Вода очищена, діетіламіно гідроксібензоіл гексіл бензоат, етілгексіл метоксіцинамат, полігліцерил-2 діполігідроксістеарат, етілгексіл тріазон, оксид цинку, цетилстеариловий спирт, моностеарат гліцерина, стеаринова кислота, гліцерин, гліцеріл стеарат, біс- етілгексілоксіфенол метоксіфеніл тріазін, лауріл глюкозид, цетіл пальмітат, сорбітан капрілат, пропандіол, бензойна кислота, парфумерна композиція.

Строк зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Не зберігати під прямим сонцем. Температурний режим +5 +25° С