МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог > Ампульна косметика Kaetana > Гіалуронова кислота низькомолекулярна

Гіалуронова кислота низькомолекулярна

Хіт продажу

Артикул: А9

Об`єм: 50 мл


Дізнатись ціну


Універсальний зволожувач шкіри. Наша гіалуронова кислота низькомолекулярна, не створює плівки на поверхні шкіри і може проникати в епідерміс. Розмір її молекул менше 300 КілоДальтон. Ми використовуємо гіалуронову кислоту нетваринного походження, отриману шляхом біотехнологічного синтезу.

Склад

Вода, гіалуронова кислота, консервант.

Ефект

При застосуванні гіалуронової кислоти шкіра виглядає м'якшою, гладшою і ніжнішою. І це не просто зовнішній ефект. Це ще і гарантоване вологе середовище, яке створює гіалуронова кислота на поверхні шкіри, тим самим зменшуючи випар води через роговий шар шкіри. Активізує процеси регенерації, сприяє швидкому безрубцьовому загоєнню мікротравм шкіри. Відновлює нормальний водний баланс шкіри, покращує її тонус і пружність, запобігає появі зморшок. Використовується для інтенсивного зволоження шкіри будь-якого типу, профілактики старіння, при лікуванні акне і пост-акне. Вона прекрасно сумісна зі шкірою і ніколи не викликає роздратування і алергічних реакцій, оскільки є природним її компонентом.

Застосування

У салоні - вводити за допомогою електропорації, або завершувати будь-яку процедуру, використовуючи препарат замість традиційного крему. Вдома - наносити на очищену і вологу шкіру до повного всотування, кілька разів на тиждень.

Строк зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С