МЕНЮ КАТАЛОГ ВХІД/ПРАЙС
> Головна > Каталог > Ампульна косметика Kaetana > Ампули "Фітокомплекс від мімічних зморшок"

Ампули "Фітокомплекс від мімічних зморшок"

Артикул: А7

Об`єм: 5 ампул по 10 мл


Дізнатись ціну


Вік 20+ Вікова відмітка - умовна, правильніше сказати - використовуйте по діагностиці.

Склад

Вода, гліцерин, біостимульований сік алое, екстракти насіння дикої моркви, волошки посівної, кореня солодки, гідролізат протеїнів вівса.

Ефект

Прискорює оновлення кліток епідермісу і покращує проникнення інших препаратів. Інтенсивно зволожує і живить шкіру, підсилює метаболічні процеси в клітинах. Очищує, покращує колір обличчя, зменшує глибину дрібних зморшок.

Професійне використання

Використовуйте під альгінатні, гіпсові, кремові маски, також за допомогою електропорації, мезороллера, УЗ-фонофореза, або просто під крем чи маску. Ампули без заряду, тобто не підходять під апарати, що вимагають полярності в косметиці, і лише для зовнішнього використання. Вміст розкритої ампули витягніть в шприц, закрийте голку канюлею, і зберігайте препарат в холодильнику до півтора місяці. На одну процедуру для обличчя потрібно близько 1 мл препарату.

Домашнє використання

Використовуйте 2-3 рази на тиждень, краще курсом в декілька тижнів, до явного усунення проблеми, потім зробіть перерву на декілька місяців. Щоб уникнути блиску обличчя, закривайте нанесений концентрат кремом або маскою.

Термін зберігання 18 міс. з дати виробництва. Температурний режим для закритих ампул +5 +25° С+5 +25° С