МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог > Ампульна косметика Kaetana > "Антикупероз" 5 ампул

"Антикупероз" 5 ампул

Артикул: А1

Об`єм: 5 ампул по 10 мл


Дізнатись ціну


Вік 30+ Вікова відмітка - умовна, правильніше сказати - використовуйте по діагностиці.

Склад

Вода, гліцерин, екстракт софори японської, звіробою, квіток бузини чорної, безсмертника піщаного.

Ефект

Тренування і зміцнення судин при появі "судинних зірочок", зняття набряклості, уповільнення процесу старіння шкіри. Засіб може викликати гіперемію (почервоніння), яке пройде приблизно через 20 хвилин після процедури. Цей ефект обумовлений тим, що засіб активно працює на тренування дрібних судин, усуваючи застійні явища, до яких відноситься купероз.

Професійне використання

Використовуйте під альгінатні, гіпсові, кремові маски, також за допомогою електропорації, мезороллера, УЗ-фонофореза, або просто під крем чи маску. Ампули без заряду, тобто не підходять під апарати, що вимагають полярності в косметиці, і лише для зовнішнього використання. Вміст розкритої ампули витягніть в шприц, закрийте голку канюлею, і зберігайте препарат в холодильнику до півтора місяці. На одну процедуру для обличчя потрібно близько 1 мл препарату.

Домашнє використання

Використовуйте 2-3 рази на тиждень, краще курсом в декілька тижнів, до явного усунення проблеми, потім зробіть перерву на декілька місяців. Щоб уникнути блиску обличчя, закривайте нанесений концентрат кремом або маскою.

Строк зберігання 18 міс. з дати виробництва. Температурний режим для закритих ампул +5 +25° С+5 +25° С