> Головна > Каталог > SPA-засоби для тіла > Концентрат протицелюлітний "Кофеїн"

Концентрат протицелюлітний "Кофеїн"

Концентрат антицеллюлитный "Кофеин" Kaetana (Украина)

Хіт продажу

Артикул: 202

Об`єм: 150 мл


Дізнатись ціну


Мені подобається!

Концентрат для ефективної боротьби з целюлітом. Застосовується під обгортання і для масажу проблемних зон. Масляниста рідина з унікальним складом: бішофіт - викопний розсол древнього моря, чистий фармацевтичний кофеїн, екстракти кінського каштана, зеленого чаю та ялівця.

Діагностика

Целюліт, тобто локальні неестетичні відкладення жиру в гіподермі, не пов'язані з ендокринною або іншою патологією, і, як результат, частковий фіброз жирової тканини. Загальний незадовільний стан шкіри, не пов'язаний з целюлітом, наприклад, сухість і лущення після літньої відпустки на морі або на дачі. Надлишкова маса тіла.

Склад

Бішофіт, сапропель, кофеїн чистий фармацевтичний, екстракти кінського каштану, зеленого чаю та ялівця, консервант, вода.

Ефект

Покращує обмінні процеси, підвищує пружність шкіри, допомагає позбавитися від ефекту «апельсинової кірки» на стегнах, сідницях і животі. Перешкоджає зайвому накопиченню рідини, нормалізує кровообіг, зволожує і розгладжує шкіру. Кофеїн - визнаний лідер у боротьбі з целюлітом.

Застосування

Наносити під альгінатне обгортання "Обертон", або в рамках інших антицелюлітних програм. Засіб має маслянисту консистенцію, що забезпечує зручне і економне нанесення, і дозволяє робити по ньому довгий специфічний масаж.

Термін зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С
(с) 2003-2018. При використанні матеріалів сайту - активне посилання на kaetana.ua - обов'язкове.