МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог > Косметика для тіла Kaetana > Концентрат Кінський Каштан протицелюлітний

Концентрат Кінський Каштан протицелюлітний

Артикул: 203

Об`єм: 150 мл


Дізнатись ціну


Концентрат для ефективної боротьби з целюлітом. Застосовується під обгортання і для масажу проблемних зон. Масляниста рідина з унікальним складом: бішофіт - викопний розсіл древнього моря, концентровані екстракти спіруліни, хвоща, кінського каштана.

Діагностика

Целюліт, тобто локальні неестетичні відкладення жиру в гіподермі, не пов'язані з ендокринною або іншою патологією, і, як результат, частковий фіброз жирової тканини. Загальний незадовільний стан шкіри, не пов'язаний з целюлітом, наприклад, сухість і лущення після літньої відпустки на морі або на дачі. Надлишкова маса тіла.

Склад

Екстракти кінського каштану, спіруліни, хвоща польового, ламінарії, зеленого чаю, арніки, сапропель, бішофіт, консервант, вода.

Ефект

Покращує обмінні процеси, підвищує пружність шкіри, допомагає позбавитися від ефекту «апельсинової кірки» на стегнах, сідницях і животі. Перешкоджає зайвому накопиченню рідини, нормалізує кровообіг, зволожує і розгладжує шкіру. Усуває венозні проблеми.

Застосування

Наносити під альгінатне обгортання "Обертон", або в рамках інших антицелюлітних програм. Засіб має маслянисту консистенцію, що забезпечує зручне і економне нанесення, і дозволяє робити по ньому довгий специфічний масаж.

Строк зберігання 18 міс. з дати виробництва та 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С