МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог косметики Kaetana > Антицелюлітна косметика

Антицелюлітна косметика

Концентрат Кофеїн протицелюлітний 150 мл

Крем Протицел протицелюлітний 210 мл

Крем-скраб Протицел протицелюлітний 210 мл

У цій категорії представлена професійна косметика для СПА-салонів -

Отримати прайс косметолога - реєструйтесь :-)

альгінатні маски для догляду за тілом, а також ефективні засоби для боротьби з целюлітом.

Зокрема, в цій лінійці є присутнім два приголомшливі креми: Протицел антицелюлітний і Крем-скраб антицелюлітний. Ці засоби мають дуже багатий склад, інгредієнти яких можна умовно поділити на три групи. Перша - компоненти для розщеплювання жирових відкладень, друга - речовини для посилення кровообігу і лімфодренажу, третя - компоненти для поліпшення обмінних процесів. Підходить така косметика і для СПА-процедур в салоні, і для домашнього використання. Ці крему ви можете продавати клієнтам, щоб вони посилювали результат після відвідування косметолога.

Відмінно зарекомендували себе Концентрати для ефективної боротьби з "апельсиновою кірочкою". Їх використовують під час обгортання і масажу. По своїй структурі концентрат - це масляниста рідина з бішофітом у складі. Засіб нормалізує обмінні процеси в шкірі, позбавляє від жирових відкладень на стегнах, сідницях і животі. Є два види концентратів. Перший - "Кофеїн", він більше підійде для процедур, які спрямовані на боротьбу з целюлітом. Якщо ж у клієнта є порушення венозного відтоку, вени розташовані близько до шкіри або з'являються набряки на ногах, тоді ефективніше застосовуватиме концентрат антицелюлітний Каштановий.

Купуючи професійну косметику від виробника Kaetana, ви отримуєте гарантовану якість, вигідну вартість і забезпечуєте своїм клієнтам висококласні послуги. Продається наша спа-косметика оптом, і купити її ви можете з доставкою по усій Україні.

Отримати прайс косметолога - реєструйтесь :-)
Або телефонуйте (067) 446-28-27