МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог косметики Kaetana > Альгінатні та моделюючі маски

Альгінатні та моделюючі маски

Альгінатна моделююча маска Фантомас, 5 масок

ТермоАктивна маска Гарячий Сніг 1300 г

Альгінатний гель під Термоактивну маску 150 мл

Альгінатні маски вважаються одними з найефективніших засобів по догляду за шкірою.

У їх основі - речовина альгінат, яку отримують з бурих водоростей. Завдяки прекрасному результату вже з перших застосувань клієнтам дуже запали в душу ці маски, тому такі засоби просто зобов'язані бути в арсеналі кожного косметолога.

Ми розробили професійні альгінатні маски для косметологів, щоб ви надавали своїм відвідувачам тільки висококласні послуги. Це засоби, створені з натуральних інгредієнтів по перевірених роками рецептурах. У лінійці альгинатных і моделюючих масок бренду Kaetana є 4 різнопланові продукти. Це:

Альгінатна моделююча маска

Вона існує на ринку з 2003 року і за цей час набула визнання сотень косметологів і тисяч клієнтів. Її особливість в тому, що активний ментол освіжає та пробуджує шкіру. В комплект входить активатор, що забезпечуює комфортне нанесення за 7-10 хвилин. Зелена маска тонізує втомлену шкіру, робить її відтінок однорідним, насичує її вітамінами, мінералами, вологою, виводить токсини і уповільнює процеси старіння.

Альгінатный гель під Термоактивну маска

Цей засіб призначений для нанесення під нашу гіпсову маску "Гарячий сніг". Завдяки йому маска герметично прилягає до обличчя, внаслідок чого проходить набряклість, шкіра підтягується, насичується вологою, а її колір вирівнюється.

Термоактивна маска "Гарячий сніг"

має потрійну дію. По-перше, вона забезпечує термоефект, який розширює судини і дозволяє поживним речовинам проникнути глибше. По-друге, це моделюючий ефект, в результаті якого шкіра підтягується, зволожується, тонізується. І, по-третє, це вакуум- ефект, який прекрасно тонізує шкіру і м'язи обличчя.

Наші альгинатные маски для салонів краси закривають усі потреби косметологів і вирішують безліч проблем з шкірою. Доповнити їх дію ви можете за допомогою ампул, які також можна купити в нашому інтернет-магазині. Вони наносяться під маску і мають самі різні напрями. Таким чином, поєднуючи наші альгинатные маски для особи і ампули, ви можете працювати в усіх косметологічних напрямах і надавати клієнтам щонайширший спектр послуг.

Уся продукція пропонується за ціною від виробника, тому вона найнижча на ринку. Також можливо замовити альгінатні маски оптом. Для вашої зручності є доставка по усій Україні.

Отримати прайс косметолога - реєструйтесь :-)
Або телефонуйте (067) 446-28-27