МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог косметики Kaetana > "Anti-Age", антивікова косметика Kaetana

"Anti-Age", антивікова косметика Kaetana

"Anti-Age" Крем антивіковий

"Anti-Age" Маска антивікова

"Anti-Age" Сироватка антивікова

"Senolytic" Крем-сенолітик

Антивікова косметика Anti-Age від виробника Kaetana -

інноваційна лінійка продукції для зрілої шкіри 40+ років. В основі складу - екстракт Snow Algae, який заслужено називають геном молодості.

Снігові водорості - одноклітинні рослини з унікальною здатністю активно жити при температурі близько 0 ° С. Водорості здатні процвітати в крижаній воді з дуже низьким поживним рівнем. Навесні покриті снігом водорості виробляють червоний пігмент, який дозволяє захистити їх від ультрафіолетових променів. Їх здатність до регенерації не знає собі рівних. Це властивість водоростей дозволяє їм активізувати «ген молодості» шкіри.

Екстракт снігових водоростей діє на клітинному рівні, зупиняє руйнування колагену і відновлює його вироблення. Крім того, снігові водорості містять астаксантин - винятковий засіб для продовження молодості шкіри.

Водорості є джерелом легкозасвоюваного йоду, нікелю, алюмінію, заліза, цинку, фтору, селену. Також в них міститься велика кількість мінералів, таких як кальцій, калій, магній, хлор, фосфор і сірка.
Усі природні хімічні елементи водоростей засвоюються людським організмом в повному об'ємі і без проблем. У парі з допоміжними елементами, що розкривають потенціал кожного інгредієнта, косметична продукція Anti-Age стає потужним засобом, що забезпечує якісний догляд за зрілою шкірою.

Лінійка Anti-Age від Kaetana

Антивікова косметика оптом або уроздріб представлена наступним асортиментом:

Антивіковий крем

Забезпечує інтенсивне зволоження і живлення. Активізує імунітет клітин на рівні ДНК. Розгладжує зморшки. Запускає процес регенерації клітин.

Антивікова маска

Омолоджує шкіру і вирівнює її рельєф. Позбавляє від зморшок і запобігає появі нових. Запускає процес регенерації шкіри. Активно живить і зволожує шкірний покрив.

Антивікова сироватка

Забезпечує глибоке очищення шкіри, освітлює її, вирівнює тон і рельєф. Запускає процеси регенерації і омолодження шкіри.

Застосовуючи лінійку Anti-Age у своєму салоні, ви продемонструєте високий рівень професіоналізму і турботи про клієнтів. Вони будуть в захваті від ефекту після процедур, і стануть рекомендувати вас своїм друзям в соціальних мережах. А це нові клієнти і зростання популярності вашого бізнесу.

У каталозі інтернет-магазину Kaetana, де ви можете купити продукцію як оптом, так і уроздріб, кожен препарат супроводжується детальним описом складу і сфери застосування.

Замовити товар ви можете на сайті або по телефону. Наші консультанти готові відповісти на будь-яке ваше питання. Здійснюється оперативна доставка у будь-який куточок України.

Отримати прайс косметолога - реєструйтесь :-)
Або телефонуйте (067) 446-28-27