МЕНЮ КАТАЛОГ ВХІД/ПРАЙС
> Головна > Каталог косметики Kaetana > Лікувальна косметика для проблемної шкіри Стевія, Kaetana

Лікувальна косметика для проблемної шкіри Стевія, Kaetana

Бовтушка сірчано-камфорна

Гель Антисептичний ВугріNet

Гель-кератолітик

Крем "Стевія" для масної проблемної шкіри

Крем "Стевія" для сухої проблемної шкіри

Крюшон очищуючий "Стевія"

Маска "Стевія" лікувальна протизапальна

Маска Глиняна

Сухий трав`яний коктейль №1

Тонік ВугріNet для масної проблемної шкіри

Вуговий висип, запалення, розширені пори, надлишок шкірного жиру -

це часті причини звернення до косметолога. І проблемна шкіра вимагає особливого відходу - не просто косметичного, а лікувального. Саме для цієї мети ми розробили лінійку продукції на основі екстракту стевії, що призначена для лікування масної, себорейної шкіри і акне.

Лікувальна професійна косметика для проблемної шкіри Стевия має натуральний склад, доступну ціну, а головне - ваші клієнти побачать результат вже з перших відвідувань і рекомендуватимуть вас як прекрасного фахівця.

Першими в серії засобів для проблемної шкіри обличчя з'явилися маска лікувальна Стевия, крем для жирної проблемної шкіри і крем для сухої проблемної шкіри. Вони були розроблені в 2003 році і склали основу лінійки.

Маска лікувальна протизапальна Стевія

- це дуже популярний продукт в нашому асортименті. Вона отримала високу оцінку провідних українських косметологів, а також тисячі позитивних відгуків від клієнтів. Маска вирішує багато проблем зі шкірою: бореться з акне, очищає і звужує пори, прибирає жирний блиск, повертає здоровий колір обличчя, регенерує шкіру, живить її корисними речовинами.

Крем для масної шкіри

посилює дію маски, забезпечує зволоження, живлення і робить шкіру матовою.

Крем для сухої шкіри

Є випадки, коли акне з'являються навіть на тлі сухої шкіри. Тому щоб не пересушувати її ще більше, ми спеціально для сухої шкіри розробили цей крем. Актуально для зрілої шкіри в період менопаузи, а також в зимовий період.

Відносно нещодавно в цій лінійці з'явилася й інша лікувальна косметика:

Бовтушка сірчано-камфорна

призначена для точкового нанесення на запалені ділянки після чистки обличчя. Вона створена по рецептурі французьких аптекарів і багаторазово довела свою ефективність.

Гель-кератолітик для холодного гідрування

перед косметичним чищенням шкіри. Його можна використати в апаратній косметології, зокрема, з ультразвуковим скрабером або для ультразвукового масажу обличчя.

До речі, ці дві позиції входять в ТОП-5 найбільш популярних засобів нашого асортименту.

Також запали в душу і косметологам, і їх відвідувачам протизапальний безалкогольний тонік і гель ВугриNet. Вони підходять не лише для салонних процедур, але і для домашнього використання. Їх можна пропонувати клієнтам для самостійного догляду за жирною, проблемною і підлітковою шкірою. Вони усувають проблему вугрів за два тижні постійного використання.

Зверніть увагу, що уся продукція пропонується за цінами від виробника, тобто це найнижча вартість на ринку. У нас ви можете отримати найбільш вигідний прайс косметолога, щоб купити лікувальну косметику оптом.

Отримати прайс косметолога - реєструйтесь :-)
Або телефонуйте (067) 446-28-27