МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог косметики Kaetana > Стевія - лікувальна косметика для проблемної шкіри

Стевія - лікувальна косметика для проблемної шкіри

Крем Стевія для масної проблемної шкіри 210 мл

Крем Стевія для масної проблемної шкіри 50 мл

Крем Стевія для сухої проблемної шкіри 210 мл

Крем Стевія для сухої проблемної шкіри 50 мл

Маска Стевія лікувальна протизапальна 210 мл

Маска Стевія лікувальна протизапальна 50 мл

Крюшон Стевія очищуючий 500 мл

Крюшон Стевія очищуючий 250 мл

Тонік Вугрі.нет для проблемної шкіри 500 мл

Тонік Вугрі.нет для проблемної шкіри 250 мл

Тонік Вугрі.нет для проблемної шкіри 50 мл

Бовтушка сірчано-камфорна 250 мл

Бовтушка сірчано-камфорна 60 мл

Гель Антисептичний 100 мл

Гель-кератолітик 250 мл

Маска Глиняна 100 г

Вуговий висип, запалення, розширені пори, надлишок шкірного жиру -

це часті причини звернення до косметолога. І проблемна шкіра вимагає особливого відходу - не просто косметичного, а лікувального. Саме для цієї мети ми розробили лінійку продукції на основі екстракту стевії, що призначена для лікування масної, себорейної шкіри і акне.

Лікувальна професійна косметика для проблемної шкіри Стевия має натуральний склад, доступну ціну, а головне - ваші клієнти побачать результат вже з перших відвідувань і рекомендуватимуть вас як прекрасного фахівця.

Першими в серії засобів для проблемної шкіри обличчя з'явилися маска лікувальна Стевия, крем для жирної проблемної шкіри і крем для сухої проблемної шкіри. Вони були розроблені в 2003 році і склали основу лінійки.

Маска лікувальна протизапальна Стевія

- це дуже популярний продукт в нашому асортименті. Вона отримала високу оцінку провідних українських косметологів, а також тисячі позитивних відгуків від клієнтів. Маска вирішує багато проблем зі шкірою: бореться з акне, очищає і звужує пори, прибирає жирний блиск, повертає здоровий колір обличчя, регенерує шкіру, живить її корисними речовинами.

Крем для масної шкіри

посилює дію маски, забезпечує зволоження, живлення і робить шкіру матовою.

Крем для сухої шкіри

Є випадки, коли акне з'являються навіть на тлі сухої шкіри. Тому щоб не пересушувати її ще більше, ми спеціально для сухої шкіри розробили цей крем. Актуально для зрілої шкіри в період менопаузи, а також в зимовий період.

Відносно нещодавно в цій лінійці з'явилася й інша лікувальна косметика:

Бовтушка сірчано-камфорна

призначена для точкового нанесення на запалені ділянки після чистки обличчя. Вона створена по рецептурі французьких аптекарів і багаторазово довела свою ефективність.

Гель-кератолітик для холодного гідрування

перед косметичним чищенням шкіри. Його можна використати в апаратній косметології, зокрема, з ультразвуковим скрабером або для ультразвукового масажу обличчя.

До речі, ці дві позиції входять в ТОП-5 найбільш популярних засобів нашого асортименту.

Також запали в душу і косметологам, і їх відвідувачам протизапальний безалкогольний тонік і гель ВугриNet. Вони підходять не лише для салонних процедур, але і для домашнього використання. Їх можна пропонувати клієнтам для самостійного догляду за жирною, проблемною і підлітковою шкірою. Вони усувають проблему вугрів за два тижні постійного використання.

Зверніть увагу, що уся продукція пропонується за цінами від виробника, тобто це найнижча вартість на ринку. У нас ви можете отримати найбільш вигідний прайс косметолога, щоб купити лікувальну косметику оптом.

Отримати прайс косметолога - реєструйтесь :-)
Або телефонуйте (067) 446-28-27