МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог косметики Kaetana > "Каепілінг", хімічні пілінги Kaetana

"Каепілінг", хімічні пілінги Kaetana

"Винний" Каепілінг

"Гліколевий" Каепілінг

"Джеснера 14%" Каепілінг

"Ензимний 1.000.000" Каепілінг

"Заспокійливий" крем після хімічних пілінгів

"Літній молочний" Каепілінг

"Літній саліциловий" Каепілінг

"Резорциновый 15%" Каепілінг

"Ретинолово-гліколевий 25%" Каепілінг

"Ретиноловый 20%" Каепілінг

"Саліциловий" Каепілінг

Карбоксітерапія

Нейтралізатор

Сироватка супер-заспокійлива

Пілінг - одна з найпопулярніших косметичних процедур серед жінок. І для її проведення потрібна якісна косметика, яка на 100% розв'яже проблему клієнта.

У інтернет-магазині інноваційної української професійної косметики Kaetana представлений широкий асортимент хімічних пілінгів для салонів краси, які допоможуть майстрам проявити свій рівень професіоналізму і завоювати серця клієнтів, щоб вони поверталися знову і знову.

У асортименті Kaetana представлені наступні хімічні пілінги для обличчя:

Гліколевий з рівнем PH 1,2

Універсальний, так званий «голівудський пілінг». Дія орієнтована на внутрішнє відновлення шкірного покриву, поліпшення регенерації і метаболізму клітин. Очищення пошкодженого шару епідермісу сприяє поліпшенню кисневого обміну, покращується колір обличчя. Шкіра стає м'якою і еластичною.

Винний з рівнем PH 1,3

Винний пілінг незамінний при шліфовці верхнього шару шкіри. Він позбавляє від акне, рубців і інших дефектів шкіри. З його допомогою здійснюється вибілювання шкіри і її очищення від пігментних плям різного рівня складності.

Саліциловий з рівнем PH 1,8

Використовується для роботи з проблемною жирною шкірою: очищає пори від надлишків шкірного жиру, відмінно видаляє акне і постакне.

Літній молочний пілінг з рівнем PH 2,7

Призначений для шкіри, що в'яне, не руйнує меланін, покращує загальний стан шкірного покриву, повертаючи пружність, гладкість і бархатистість. Може бути пре-пілінгом.

Саліциловий літній пілінг з рівнем PH 2,7

За рахунок підвищеного рівня PH і меншої кількості кислоти не руйнує меланін, очищає проблемну шкіру, видаляє акне і постакне.

Правильно підібрана косметика для пілінгу поверне вашому клієнтові не лише зовнішню привабливість, але і внутрішню упевненість в собі. Kaetana розробила унікальну лінію професійної пилинг-косметики, використовуючи інноваційний підхід і натуральні природні компоненти. Завдяки цьому зберігся баланс ефективної дії на шкірний покрив і безпеки для здоров'я.
Каталог інтернет-магазину розроблений так, щоб полегшити вам пошуки і відповісти на усі питання. Кожен продукт має детальний опис, який допоможе вам зорієнтуватися і вибрати оптимальний варіант для своїх клієнтів.

Отримати прайс косметолога - реєструйтесь :-)
Або телефонуйте (067) 446-28-27