МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог косметики Kaetana > ПротиСонечко - сонцезахисна косметика

ПротиСонечко - сонцезахисна косметика

Крем ПротиСонечко spf-25, 210 мл

Крем ПротиСонечко spf-25, 50 мл

Крем ПротиСонечко spf-50, 210 мл

Крем ПротиСонечко spf-50, 50 мл

Молочко ПротиСонечко spf-25, 210 мл

Молочко ПротиСонечко spf-25, 50 мл

Молочко ПротиСонечко spf-50, 210 мл

Молочко ПротиСонечко spf-50, 50 млЛінія " ПротиСонечко" - сонцезахисні препарати з фізичними та органічними фільтрами найвищої якості. Засоби чудово вбираються шкірою, не залишаючи масної плівки.

Сонцезахисні засоби для шкіри - не розкіш, а необхідність.

Вже неодноразово доведено, що сонце негативно впливає на шкіру. Робить її дряблою і сухою, провокує її передчасне старіння, а також стає причиною ракових захворювань шкірного покриву, мутації ДНК і інших патологій.

Навіщо потрібні сонцезахисні засоби

Косметика проти засмаги утворює на шкірі захисний шар, який не дає ультрафіолетовим променям проникати в шкірну мембрану, руйнувати тимін, цитозин і меланоцити. Шкідливими для людини є два спектральні типи променів - UVA і UVB. UVB-промені вражає верхній шар епідермісу, залишаючи опіки різної міри і сприяючи швидкому старінню шкіри. UVA- промені проникають глибше в епітелій, створюючи зморшки, плями й інші симптоми фотостаріння.

Серія продуктів ПротиСонечко від виробника Kaetana - єдина в Україні лінійка, здатна комплексно захистити шкіру обличчя і тіла ваших клієнтів від шкідливих ультрафіолетових променів. У складі косметики використовуються інноваційні компоненти і фільтри, покликані забезпечити 100% захист шкіри від негативної дії сонячних променів. Продукти лінійки гарантують захист після процедур, несумісних із засмагою.

Ми тестували крем ПротиСонечко spf - 50, надавши його альпіністам в експедицію на семитисячник Памір, і отримали найпозитивніші відгуки.

Асортимент сонцезахисної косметики від Kaetana

Продукція ПротиСонечко - ідеальна для клієнтів, які проходять відбілювальні або пілінг-процедури. У нашому інтернет-магазині представлені такі сонцезахисні засоби оптом і уроздріб:

Крем ПротиСонечко SPF-25

Крем ПротиСонечко SPF-50

Молочко ПротиСонечко SPF-25

Молочко ПротиСонечко SPF-50

Крем або молочко з маркіровкою SPF-25 - ідеальне рішення для щоденного використання в повсякденному житті. А ось для пляжу або морських вояжів слід брати продукцію з маркіровкою SPF-50.

З детальним складом кожного окремого продукту ви можете ознайомитися в каталозі. Зверніть увагу, що склад крему і молочка з однаковим SPF – досить схожий. Препарати розрізняються тільки текстурою і деякими іншими органолептичними властивостями. Молочко ніжніше і рідше. При цьому менш жирне. Воно легше розподіляється по обличчю і тілу. Крем має щільнішу структуру і вимагає більше зусиль в процесі нанесення. Ні крем, ні молочко не залишають на шкірі масної неприємної плівки. Наноситься продукт за 20-30 хвилин до виходу.

Також ви можете отримати вичерпну консультацію у нашого фахівця, залишивши заявку на сайті або подзвонивши нам. Купити продукцію можна оптом або уроздріб. Доставка здійснюється по всій Україні.

Отримати прайс косметолога - реєструйтесь :-)
Або телефонуйте (067) 446-28-27